16° Açık
  • EURO
    Warning: number_format() expects parameter 1 to be double, string given in /home2/gazete/domains/diyarbakirgazete.com/public_html/wp-content/themes/wphaber/header.php on line 129
  • DOLAR
    Warning: number_format() expects parameter 1 to be double, string given in /home2/gazete/domains/diyarbakirgazete.com/public_html/wp-content/themes/wphaber/header.php on line 133

1. Diyarbakır Güzellik Sempozyumu yapıldı

Diyarbakır - 8 Mart 2018 16:53 A A

Dicle Üniversitesi (DÜ) Teknik Bilimler Meslek Yüksekokulu tarafından Türkiye’nin en iyi güzellik uzmanlarının katıldığı 1. Diyarbakır Güzellik Sempozyumu yapıldı.

DÜ Kültür ve Kongre Merkezinde geniş bir katılımla yapılan sempozyuma, Diyarbakır Kuaförler ve Berberler Odası Başkanı Cemil Değirmenci, Teknik Bilimler Meslek Yüksekokulu Müdürü Prof. Dr. Ahmet Kılıç, akademisyenler, kuaförler, öğrenciler ve çok sayıda kursiyer katıldı. İstiklal Marşı ve saygı duruşu ile başlayan programda Sempozyum Koordinatörü Teknik Bilimler Meslek Yüksekokulu Saç ve Güzellik Hizmetleri Bölüm Başkanı Hilal Koluman açılış konuşması yaptı. Teknik Bilimler Meslek Yüksekokulu Müdürü Ahmet Kılıç ise, Türkiye’nin en başarılı ve deneyimli güzellik uzmanlarını ve güzellik bakım cihazlarını üreten firmaların sahiplerini üniversitede ağırlamaktan duyduğu memnuniyeti dile getirdi.

Sempozyumda, özellikle için “Güzellik Sektöründe Girişimcilik”, “Medikal Güzellik Konsepti ve Uygulama Teknikleri”, “Yağlı ve Problemli Cilt Bakımlarında Yeni Teknik Bakım Yöntemleri Acneson Tekniği”, “Yeni Nesil Cilt Bakım Teknikleri” ve “Epilasyon Cihazları Hakkında Teknik Bilgiler” konularında sunum yapıldı.

Bu haber 1257 kez okundu.
Diyarbakır - 16:53 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.