Açık
  • EURO
    Warning: number_format() expects parameter 1 to be double, string given in /home2/gazete/domains/diyarbakirgazete.com/public_html/wp-content/themes/wphaber/header.php on line 129
  • DOLAR
    Warning: number_format() expects parameter 1 to be double, string given in /home2/gazete/domains/diyarbakirgazete.com/public_html/wp-content/themes/wphaber/header.php on line 133

1 saatte 7 aileyi ziyaret etti

Bağlar - 9 Mayıs 2021 15:51 A A

Bağlar Belediye Başkanı Hüseyin Beyoğlu, Tam Kapanma nedeniyle evlerinde kalan vatandaşlara Kadir Gecesi arefesinde ziyaretler gerçekleştirdi.

Başkan Beyoğlu,”Çat kapı ” olarak yaptığı ziyaretlerde Alipınar ve Yunus Emre mahallelerinde 1 saat içinde 7 aile ile görüşerek hem kandillerini kutladı, hem de sorun ve taleplerini dinledi.

İHTİYAÇ SAHİPLERİNİN YÜZÜNÜ GÜLDÜRDÜ

Aralarında hasta ve yaşlı vatandaşların da bulunduğu ziyaretler sırasında Başkan Beyoğlu, kendisine aktarılan sorunların çözümü için de belediyenin ilgili birimlerine talimat vererek bu işin takipçisi olacağını sözlerine ekledi. Beyoğlu, ziyaretler sırasında ihtiyaç sahibi vatandaşlara ayrıca ayni ve nakdi destek sağladı. Beyoğlu, maske kullanmayan vatandaşları da kurallara uymaları konusunda uyarılarda bulundu. Ev ziyaretlerine Başkan Beyoğlu’nun eşi Dürdane Beyoğlu da katıldı.

Bu haber 382 kez okundu.
Bağlar - 15:51 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.