19° Açık
  • EURO 6.52
  • DOLAR 5.77

1. Ulusal Bağımlılıkla Mücadele Sempozyumu

Diyarbakır - 8 Mart 2019 16:13 A A

Yeşil Yıldız bağımlılıkla Mücadele Derneği Genel Başkanı Yahya Öger, Ankara’da düzenlenen II. Ulusal Bağımlılıkla Mücadele Sempozyumuna katıldı.

2 gün devam eden Sempozyumda, Türkiye genelinde faaliyet gösteren ve sahada aktif olarak çalışan Dernek Başkan ve yöneticileri ile üst düzey bürokratlar katılım sağladı. Bağımlılıkla mücadelede saha çalışmaları, Türkiye bağımlılıkla mücadele model çalışması, bilgi tecrübe paylaşımı yapıldı.

“BAĞIMLILIKLA MÜCADELEDE TOPYEKÛN MÜCADELE ELZEMDİR”

Yeşil Yıldız Derneği Başkanı Öger, Sempozyumda düzenlenen panelde Yeşil Yıldız Derneğin çalışmalarını katılımcılar ile paylaştı. Türkiye’de bağımlılıkla mücadele noktasında sahada aktif olan derneklere teşekkür eden Öger, Yapılan çalışmaların çok değerli ve takdir şayan çalışmalar olduğunu söyledi. Öger, Mücadele noktasında topyekûn bir şekilde mücadelenin elzem olduğunu ifade ederek, birçok koldan mücadele edilmezse başarı elde etmenin zor olacağına vurgu yaptı.

“PLATFORM ÖNEMLİ BİR ROL OYNUYOR”

Bağımlılıkla Mücadele Eden Dernekler Platformunun önemli bir rol oynadığını dile getiren Öger, şöyle dedi: “Yeşil Yıldız Bağımlılıklarla Mücadele Derneği olarak alanda bundan sonra da aktif bir şekilde devam edeceğiz. İnsani ve ahlaki olan gelecek nesillerin bu illetten muhafazasının sağlanmasıdır. Türkiye Bağımlılıklarla Mücadele Eden Dernekler Platformu(TÜRKBAM)’a güzel organizasyon için teşekkür ederiz. Bilgi ve deneyimler edinerek alanda gençlerimizin yanında, onlarla beraber yol almaya devam edeceğiz”

Bu haber 743 kez okundu.
Diyarbakır - 16:13 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.