29° Açık
  • EURO
    Warning: number_format() expects parameter 1 to be double, string given in /home2/gazete/domains/diyarbakirgazete.com/public_html/wp-content/themes/wphaber/header.php on line 129
  • DOLAR
    Warning: number_format() expects parameter 1 to be double, string given in /home2/gazete/domains/diyarbakirgazete.com/public_html/wp-content/themes/wphaber/header.php on line 133

20 Yıllık Ulaşım Çilesine 20 Günde Son Verdi

Bağlar - 27 Aralık 2020 13:50 A A

Ak Partili Bağlar Belediyesi, Siverek yolu üzerinde uzun yıllardır şikayet konusu olan yol sorununu kısa sürede kazandırdığı uzun ve geniş yol çalışması ile çözüme kavuşturarak ulaşımı rahatlattı.

Daha önce KOSGEB’e giden güzergâhın alt bölümüne yol kazandıran ekipler, bu kez bu güzergahın üst tarafını ana yola bağlayan 1 kilometre 200 metre uzunluğunda yeni yol yaptı.

ULAŞIM ARTIK DAHA RAHAT OLACAK

Bağlar Belediyesi, Şanlıurfa karayolu KOSGEB mevkii üzerinde uzun yıllardır yaşanan ve hem sürücülerin hem de çevredeki esnaflar ile vatandaşların şikayetine konu olan ulaşım sorununu, yeni yol yaparak çözdü. Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri tarafından gerçekleştirilen çalışmalarda önce güzergahın alt tarafına, ardında da üst tarafına yeni yol yapılarak sorun ortadan kaldırıldı. 1 kilometre 200 metre uzunluk ve 25 metre genişliğindeki yolun tamamlanmasıyla rahat nefes alan vatandaşlar, yapılan hizmetin çok değerli olduğunu dile getirerek bu konuda duyarlılık gösteren Bağlar Belediye Başkanı Hüseyin Beyoğlu’na teşekkür etti.

“MİLLETİMİZİN YAŞAM KALİTESİNİ YÜKSELTMEK İÇİN ÇALIŞIYORUZ “

Yapımı tamamlanan yolda incelemelerde bulunan Başkan Beyoğlu, halkın taleplerini ve memnuniyetini esas alarak hizmet çalışmalarını gerçekleştirdiklerini söyledi. Beyoğlu,”Uzun yıllardır devam eden bir sorununu daha çözmek bize nasip oldu. Vatandaşlarımız artık huzur içerisinde bu güzergahı kullana bilecek. Bunu sağladığımız için mutluyuz. Milletimizin yaşam kalitesini yükseltecek hizmetlerimize devam edeceğiz” dedi.

Bu haber 387 kez okundu.
Bağlar - 13:50 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.