12° Açık
  • EURO
    Warning: number_format() expects parameter 1 to be double, string given in /home2/gazete/domains/diyarbakirgazete.com/public_html/wp-content/themes/wphaber/header.php on line 129
  • DOLAR
    Warning: number_format() expects parameter 1 to be double, string given in /home2/gazete/domains/diyarbakirgazete.com/public_html/wp-content/themes/wphaber/header.php on line 133

2020 Yılı Sonbahar Şap Aşılama Kampanyası Toplantısı düzenlendi

Diyarbakır - 2 Eylül 2020 09:20 A A

Diyarbakır İl Tarım ve Orman Müdürlüğünce, 2020 yılı Sonbahar şap aşılama kampanyası ile ilgili değerlendirme ve eğitim toplantısı düzenlendi.

Toplantıya İl Müdürü Mustafa Ertan Atalar, Hayvan Sağlı ve Yetiştiriciliği Şube Müdürü Vekili Mustafa Lütfü Mendi ve İlçe Tarım ve Orman Müdürleri katıldı.

Tarım ve Orman İl Müdürü Mustafa Ertan Atalar tarafından genel bir değerlendirmenin yapıldığı toplantıda, İl sistem sorumluları tarafından 2019 yılı ile 2020 yılı aşılama çalışmalarına ilişkin sunum yapıldı. İlgili sunumun ardından Müdür Atalar tarafından sonbahar dönemi şap aşılama kampanyasının başarılı olabilmesi için tüm önemlerin alınması konusunda gerekli bilgileri verildi. Toplantı genel değerlendirme ve soruların cevaplandırılmasının ardından sona erdi.

Bu haber 399 kez okundu.
Diyarbakır - 09:20 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.