23° Açık
  • EURO
    Warning: number_format() expects parameter 1 to be double, string given in /home2/gazete/domains/diyarbakirgazete.com/public_html/wp-content/themes/wphaber/header.php on line 129
  • DOLAR
    Warning: number_format() expects parameter 1 to be double, string given in /home2/gazete/domains/diyarbakirgazete.com/public_html/wp-content/themes/wphaber/header.php on line 133

3 bin yıllık tarihi yolculuğa çıkmanın adı: Adelya Masaj salonu

Diyarbakır - 11 Ağustos 2021 17:00 A A

Diyarbakır’da Adelya Masaj Salonu açıldı. MY Ofis’te açılan Masaj salonu uzman terapistleriyle sizi 3 bin yıl aşan bir tarihi yolculuğa çıkarıyor.

Adelya Masaj Salonunda, profesyonel ve eğitimli kadro ile müşteri sağlığı ve memnuniyeti esasında hizmet veriliyor.  4 yerli bayan terapist ve masörün görev yaptığı Salonda, kaliteli ürünler kullanılıyor.

Pandemi kurallarının uygulandığı masaj salonunda, birçok masaj çeşidi uygun fiyatlarla ve yanında ikramlarla yapılıyor.

İşte Adelya Masaj Salonunda verilen masaj hizmetleri;

Klasik masaj; 30 dakika boyunca hafif okşama tarzında yapılan kan dolaşımını hızlandıran soft  bir masaj. Fiyatı: 150

Aromaterapi masajı;  kokulu yağ ve kremlerle yapılıyor 35 dakika sürüyor 180 TL fiyatı.

Medikal masaj; 40 dakikalık Kas ağrılarına yönelik çalıştığımız bir masaj Fiyatı: 200 TL.

Mix masaj; Karma bir masajdır. Kırpma kütletme kas ağrıları eklem ağrıları boyun bel fıtığı gibi ağrılara iyi gelen bir masaj. Fiyatı: 250

Terapi masaj; 1 saat boyunca yapılan masajda, tüm masajlarımızı kapsıyor. Vücudunuzun her noktasına çok yoğun bir şekilde çalışılan iliklerinize kadar yoğun hissedebileceğiniz bir masajdır sert baskılı bir masajdır sertliği istediğiniz derecede yapılır. Fiyatı: 350 TL fiyatı.

Padişah masaj; 1 saat sürüyor 3 kişi tarafından yapılıp fiyatı 800 TL’dir.

Sultan masajı; 2 kişi tarafından yapılıp 1 saat sürüyor.  Fiyatı 600 TL’dir.

KOÇAK: “MASAJ 3 BİN YILI AŞAN BİR TARİHİ SAHİPTİR”

Adelya Masaj Salonu Terapisti Dilara Koçak, Masajın üç bin yılı aşan bir tarihe sahip olduğunu ifade ederek, “Günümüzde de önemi koruyarak devam etmektedir. Masaj sadece keyif için yaptırılan bir işlem değildir. Aynı zamanda bir tedavi yöntemidir. Vücudunuzdaki sinirlerin gevşeterek kas ağrılarının giderilmesine yardımcı olur. Çeşitli masaj yağları ile cilt ölü dokudan arındırılır. Farklı masaj yöntemleri, uygun sıralama ile uygulanarak, ödemin ve kas spazmlarının dağıtılmasını sağlar. Masaj konusunda en önemli konu masajcının konusunda eğitimli olması ve teknik el becerisidir. Yanlış yapılan masaj vücudunuza zarar verebilir. Doğru sıralama, uygun açı ve doğru basınç uygulamak gereklidir.

“MASAJ KAN DOLAŞIMINI HIZLANDIRIR”

Masaj, kan dolaşımınızı hızlandırır, vücudunuzdaki dokuları yeniler, bağışıklığınızı güçlendirir, eklemleri rahatlatır, kaslarınızı güçlendirir. Depresyon tedavisinde iyi bir yardımcıdır. Stresinizi hafifletir. Bunların yanında daha pekçok faydaları bilinmektedir” dedi.

Diyar Galeria arkası Oryıl My Ofıcce plaza C blok kat 7 No: 28

Tel: 0 532 356 60 92

Bu haber 937 kez okundu.
Diyarbakır - 17:00 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.