29° Açık
  • EURO
    Warning: number_format() expects parameter 1 to be double, string given in /home2/gazete/domains/diyarbakirgazete.com/public_html/wp-content/themes/wphaber/header.php on line 129
  • DOLAR
    Warning: number_format() expects parameter 1 to be double, string given in /home2/gazete/domains/diyarbakirgazete.com/public_html/wp-content/themes/wphaber/header.php on line 133

3GEN Kişisel Gelişim Kursu, ödüllü Satranç turnuvası düzenledi

Diyarbakır - 29 Ağustos 2021 17:34 A A

3GEN kişisel gelişim kursu, bir yeniliği daha hayata geçirdi. 3GEN kişisel gelişim kursu kurucu müdürü Veysi Fida yönetiminde, Öğrencilerinin 2 aylık satranç kursunun ardından, Kursun bahçesinde halka açık bir şekilde ödüllü satranç turnuvası düzenlendi. 

Satranç turnuvasına katılan 3GEN kurs öğrencileri, velileri ve Türkiye Satranç Federasyonu il hakemleri Türkiye Satranç Federasyonu İl hakemleri Gülcan Yavuz Eyüp Söyler ve 3GEN kursu Türkçe Öğretmeni Ronay Tunca ile Fen öğretmeni Aslı Baran ve de dışardan turnuvayı izleyen bir çok katılımcıyla 2.30 saat süren yarışma düzenlendi.

Turnuvada birinciliği Yiğit Eren İçen, ikinciliği Fırat doğru ve üçüncülüğü ise Baver Metin aldı.

Birinciye Yiğit Eren İçen’e madalyasını 3GEN kişisel gelişim kursu Müdürü Veysi Fida, İkinci Fırat Doğru’ya Fen Öğretmeni Aslı Baran, Üçüncü Baver Metin’e Türkçe Öğretmeni Ronay Tunca tarafından verildi.

Ayrıca turnuvada dereceye giren ve katılan 25 yarışmacıya 2’şer kitap hediye edildi. Bu arada, Turnuvaya katılan 25 öğrenci kendilerine verilecek uluslararası sertifika formunu doldurdu.

Bu haber 437 kez okundu.
Diyarbakır - 17:34 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.