29° Açık
  • EURO
    Warning: number_format() expects parameter 1 to be double, string given in /home2/gazete/domains/diyarbakirgazete.com/public_html/wp-content/themes/wphaber/header.php on line 129
  • DOLAR
    Warning: number_format() expects parameter 1 to be double, string given in /home2/gazete/domains/diyarbakirgazete.com/public_html/wp-content/themes/wphaber/header.php on line 133

6 çocuğu da engelli olan aileye Başkan Beyoğlu’ndan destek

Bağlar - 3 Haziran 2021 20:59 A A

Diyarbakır’ın Bağlar İlçe Belediye Başkanı Hüseyin Beyoğlu’nun ziyaret ettiği evde 6 çocukları da çeşitli rahatsızlıklar nedeniyle engelli olan ailenin yürek burkan hikayesi gün yüzüne çıktı. Geçen hafta babalarını kaybeden kardeşlerin içinde bulunduğu durumdan çok etkilenerek duygusal anlar yaşayan Başkan Beyoğlu, bir anne ve 6 engelli kardeşten oluşan aileye ayni ve nakdi destek sağladı.

Bağlar ilçesi Şeyh Şamil Mahallesi’nde yaşayan Aydın ailesinin hayat hikayesi yürek burkuyor. Hasta olan baba geçen hafta hayatını kaybetti, geriye acılı bir eş ve çeşitli rahatsızlıklardan dolayı engelli olan 2’si kız olmak üzere 6 kardeş kaldı. AK Partili Bağlar Belediye Başkanı Hüseyin Beyoğlu, ziyaret ettiği anne ve 6 engelli kardeşten oluşan aileye ayni ve nakdi destek sağladı.

“HİÇBİR VATANDAŞIMIZI YALNIZ BIRAKMAYACAĞIZ”

Bağlar Belediye Başkanı Hüseyin Beyoğlu, eşi Dürdane Beyoğlu ile birlikte zor şartlarda hayata tutunmaya çalışan aileyi ziyaret ederek kardeşlere destek oldu, gönüllerini ve dualarını aldı. Aile fertleri, ziyaretin kendilerine moral aşıladığına vurgu yaparak Başkan Beyoğlu’na teşekkür etti. Başkan Beyoğlu ise aileye destek olarak, aileler yardımın Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın kendilerine talimatı olduğunu belirtti. Başkan Beyoğlu, “Hiçbir vatandaşımızı sahipsiz ve çaresiz bırakmayacağız. Bu ailemizin dramından çok etkilendik. İmtihanlarla dolu olan hayatta böyle tablolar üzülerek de olsa var. Bize düşen görev her koşulda milletimizin yanında olmak ve destek sağlamaktır” dedi.

Bu haber 338 kez okundu.
Bağlar - 20:59 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.