29° Açık
  • EURO
    Warning: number_format() expects parameter 1 to be double, string given in /home2/gazete/domains/diyarbakirgazete.com/public_html/wp-content/themes/wphaber/header.php on line 129
  • DOLAR
    Warning: number_format() expects parameter 1 to be double, string given in /home2/gazete/domains/diyarbakirgazete.com/public_html/wp-content/themes/wphaber/header.php on line 133

Müdür Vekili Kurs afişlerini astı, esnaflar takdir etti!

Bağlar - 29 Ekim 2020 18:00 A A

Diyarbakır Büyükşehir Belediyesi Gençlik ve Spor Dairesi Başkanlığı Gençlik Hizmetleri Şube Müdürlüğüne bağlı Bilgi Evinde 2. ve 8. sınıflara ücretsiz eğitim kursları faaliyetleri başladı.

Büyükşehir Belediyesi Gençlik Hizmetleri Şube Müdür V. Seyid Kutup Yıldırım da, bünyelerinde açılan ücretsiz eğitim kurslarını tanıtımı ve kamuoyunu bilgilendirmek amacıyla kendisi ve ekibi ile birlikte Bağlar semtindeki cadde ve sokaklarında bulunan esnafları tek tek ziyaret ederek, üzerinde “Geleceğinizin Şimdiki Adresi“ Yazılı broşür ve afişleri astı.

Yıldırım’ın bu uygulaması esnaflar tarafından olumlu karşılandı. Yıldırım’ın bu samimi davranışını şaşkınlık ile karşılayan esnaf ve semt sakinleri, “İlk kez böylesi bir uygulamaya şahit oluyoruz. Çocuklarımıza yönelik Diyarbakır Büyükşehir Belediyesi Gençlik ve Spor Dairesi Başkanlığı Gençlik Hizmetleri Şube Müdürlüğüne bağlı Bilgi Evinde başlatılan 2.ve 8. sınıflara ücretsiz eğitim kursları ve Kulüp faaliyetleri çok büyük fayda sağlayacaktır “dedi.

Türkçe, Matematik, Fen Teknoloji, İngilizce, sosyal bilgileri, Kulüpler ve Gezi faaliyetleri derslerinde eğitim görecek. Hafta sonu dahil olmak üzere 7 gün derslerin devam edeceği eğitim yuvasında alanında uzman Türkçe, Matematik, İngilizce, Fen, Teknoloji, Sosyal bilgisi, olmak üzere çok sayı da eğitmen görev yapacak. Bilgi Evi’nde öğrenciler temel dersler dışında sınavlara da hazırlanacak.

Bu haber 580 kez okundu.
Bağlar - 18:00 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.