Açık
  • EURO
    Warning: number_format() expects parameter 1 to be double, string given in /home2/gazete/domains/diyarbakirgazete.com/public_html/wp-content/themes/wphaber/header.php on line 129
  • DOLAR
    Warning: number_format() expects parameter 1 to be double, string given in /home2/gazete/domains/diyarbakirgazete.com/public_html/wp-content/themes/wphaber/header.php on line 133

AK Gençlikten, Mahalle Buluşmaları

Bağlar - 4 Ekim 2021 10:41 A A

AK Parti Genel Merkez Gençlik Kollarının ve Diyarbakır İl Gençlik Kolları Başkanı Ahmet Mahsum Melikoğlu Mahsun Melikoğlu, “AK Parti ülkenin en büyük gençlik hareketidir” dedi.

AK Parti Diyarbakır İl Gençlik Kolları Teşkilatı tarafından “Mahalle Bizim Gençlik Bizim” programı kapsamında Diyarbakır’ın 32 Mahallesinde gençlerle bir araya gelindi

AK Parti Diyarbakır İl Gençlik Kolları, Diyarbakır’daki gençlerle buluşmak, sorunlarını dinlemek, fikirlerini almak ve sıkıntılarını dile getirmek adına başlatılan programda AK Parti eski ve yeni milletvekilleri, belediye başkanları, ilçe başkanları gençlerle bir araya gelerek, siyaset ve sosyal sorumluluk projeleri üzerine fikir alışverişleri yapıyor. Programın başlatılmasından sonra Diyarbakır’da 32 mahallede 2 binin üzerinde gençle bir araya gelindi.

İLKİ BAĞLAR İLÇESİNDE START ALDI

Genel Merkez Gençlik Kollarının başlattığı “Mahalle Bizim Gençlik Bizim” programının ilki Bağlar İlçesi Beş Nisan Mahallesi’nde yapıldı.

Dün eş zamanlı olarak 12 mahallede yapılan programın Bağlar ilçesi 5 Nisan Mahallesi’ndeki buluşma renki görüntülere sahne oldu. Eski Gıda ve Tarım Bakanı Mehdi Eker, İl Başkanı Şerif Aydın, milletvekilleri Oya Eronat, Ebubekir Bal, eski milletvekili Galip Ensarioğlu,  AK Parti MKYK Üyesi Alaattin Parlak, Bağlar Belediye Başkanı Hüseyin Beyoğlu katıldığı programa gençler yoğun ilgi gösterdi.

‘TECRÜBE AKTARIMI AYRI BİR ANLAM KATIYOR’

Programı değerlendiren AK Parti Diyarbakır İl Gençlik Kolları Başkanı Ahmet Mahsum Melikoğlu, “AK Parti ülkenin en büyük gençlik hareketidir. Gençlere her zaman önem veriyoruz. Buluşmalarımızda Diyarbakır’ımızı, bölgemizi, ülkemizi ilgilendiren konular üzerine gençlerimizle sohbetler ediyoruz. Özellikle bölge siyasetinde kabul görmüş büyüklerimizin, milletvekillerimizin, belediye başkanlarımızın, MKYK üyelerimizin katılımları programa siyasi münazara ve tecrübe aktarımı anlamında ayrı bir anlam katıyor.” diye konuştu.

’32 GENÇLİK BULUŞMASINA İMZA ATTIK’

Program hakkında bilgileri paylaşan Melikoğlu, “Bugün eş zamanlı yaptığımız 12 program ile toplamda 32 gençlik buluşmasına imza atmış bulunmaktayız. Düzenlediğimiz buluşma programlarımızda yaklaşık iki bin gencimizle bir araya gelme fırsatı yakaladık. Buluşmalarımızda gençlerimiz siyasi büyüklerimizle bir araya gelme, onları tanıma, fikir beyan etme, sıkıntılarını dile getirme fırsatı yakalıyorlar. Bu anlamda çok iyi geri dönütler alıyoruz. Liderimiz Recep Tayyip Erdoğan’ın çizdiği yolda ‘Mahalle Bizim Gençlik Bizim’ sloganıyla yarınların varisleri olacak genç arkadaşlarımızın yanında olmaya devam edeceğiz.” ifadelerini kullandı.

Sait BAYRAM’ın Haberi

Bu haber 1009 kez okundu.
Bağlar - 10:41 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.