28° Açık
  • EURO 6.64
  • DOLAR 5.82

Ak Parti adayı Yontürk, mahalle ziyaretlerini sürdürüyor

Diyarbakır - 12 Şubat 2019 10:40 A A

AK Parti Sur Belediye Başkan adayı Şafak Yontürk, seçim çalışmaları kapsamında Sur İlçesi’ne bağlı çok sayıda kırsal mahalle ve mezraları ziyaret ederek vatandaşlarla bir araya geldi.

31 Mart’ta yapılacak Yerel Seçimler için partiler ve adayları seçim çalışmalarına start verdi.  Seçim çalışmalarını aralıksız sürdüren AK Parti Sur Belediye Başkan adayı Şafak Yontürk, vatandaşlarla bir araya gelmeye devam ediyor.

“GİTMEDİĞİMİZ KÖY VE MEZRA KALMAYACAK”

Yontürk, Son iki günde, Sur İlçesi’ne bağlı Hacı Osman, Doğu Çanakçı, İzettin ve Pozpınar Mezraları, Bahçecik Köyü, Sazlıçökek ve Gültepe mezrası, Kozan, Sati, Hızırilyas, Kartaltepe, Hanifi Köyü, Sarılar, Kervanpınar, Karpuzlu, Sadi,  Bağıvar ve Çarıklı Mahallelerini ziyaret etti. Ziyaret ettiği kırsal mahalle ve mezralarda onlarca kişi tarafından karşılanan Yontürk, seçilmesi durumunda yapacakları projeleri anlatarak, destek istedi.

“31MART’TA AK PARTİLİ BELEDİYECİLİK BAŞLAYACAKTIR”

Seçim boyunca gitmedikleri köy, mahalle ve mezra kalmayacağına işaret eden Yontürk, gittiğimiz her yerde vatandaşlarımızın yoğun ilgi ve teveccühlerine maruz kalıyoruz. Ziyaretlerimizde hemşehrilerimizin sorunlarına anında çözüm buluyoruz. Seçildiğimiz taktirde projelerimizi anlatıyoruz. Bize gösterilen teveccühe mazhar olmak  için elimizden geleni yapacağız. 31 Mart günü Sur’da AK Parti Belediyeciliği dönemi başlayacaktır. 2 yılı aşkın bir süredir Belediyemize atanan kayyum yönetiminin hizmetleri ortadadır. Vatandaşlarımız artık hizmete oy vereceklerini söylüyorlar. Bizde kendilerinden destek istiyoruz” diye konuştu.

Bu haber 657 kez okundu.
Diyarbakır - 10:40 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.