12° Açık
  • EURO
    Warning: number_format() expects parameter 1 to be double, string given in /home2/gazete/domains/diyarbakirgazete.com/public_html/wp-content/themes/wphaber/header.php on line 129
  • DOLAR
    Warning: number_format() expects parameter 1 to be double, string given in /home2/gazete/domains/diyarbakirgazete.com/public_html/wp-content/themes/wphaber/header.php on line 133

AK Parti İl Başkanı Aydın, Baro yönetimini çaya davet etti

Diyarbakır - 3 Mart 2021 15:39 A A

AK Parti Diyarbakır İl Başkanı Muhammed Şerif Aydın, Baro Başkanı Cihan Aydın ve yönetim kurulu üyelerini çay içmeye davet etti.

“YA BİZ GELELİM, YA DA SİZ GELİN”

Geçtiğimiz hafta göreve gelen AK Parti Diyarbakır İl Başkanı avukat Muhammed Şerif Aydın, sosyal medya hesabından Diyarbakır Baro Başkanı Cihan Aydın ve yönetim kurulu üyelerini çay içmeye davet etti. Kürtçe çay daveti yapan Aydın, “Diyarbakır barosunun değerli başkan ve yönetim kurulu üyeleri gelip bir çayınızı içmek istiyorum. Ya da siz buyurun gelin bir çayımızı için” diye konuştu.

“GELMENİZDEN KEYİF ALIRIZ”

AK Partili başkana yanıt veren Baro Başkanı Cihan Aydın, “Diyarbakır Barosu’nun kapısı tüm halkımıza ve tüm kurumlara açık. Gelin birlikte insan hakları ve ülke sorunları üzerine görüşelim, çözümleriyle ilgili görüş alışverişinde bulunalım. Gelmenizden keyif alırız. Baş göz üstüne” yanıtı verdi.

Bu haber 616 kez okundu.
Diyarbakır - 15:39 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.