32° Açık
  • EURO
    Warning: number_format() expects parameter 1 to be double, string given in /home2/gazete/domains/diyarbakirgazete.com/public_html/wp-content/themes/wphaber/header.php on line 129
  • DOLAR
    Warning: number_format() expects parameter 1 to be double, string given in /home2/gazete/domains/diyarbakirgazete.com/public_html/wp-content/themes/wphaber/header.php on line 133

AK Parti İl Başkanı Aydın; “İsrail’in yaptığı vahşettir, kabul edilemez”

Diyarbakır - 11 Mayıs 2021 00:19 A A

AK Parti Diyarbakır İl Başkanı Muhammed Şerif Aydın, İsrail polis ve askerler, hiçbir ayrım gözetmeksiniz Mescid-i Aksa’ya ve içerisindeki Müslümanlara gaz ve ses bombalarıyla, plastik mermilerle saldırmalarını sert bir dille kınadı.

Aydın, sosyal medya hesabında yaptığı açıklamada, Yapılan bu zulmün, zorbalığın, vahşetin karşısında olmak; sadece Müslüman olmanın değil, İnsan olmanın da bir gereği olduğunu söyledi.

“FİLİSTİNLİ KARDEŞLERİMİZİN ONURLU DİRENİŞİNE DESTEK OLACAĞIZ”

“Kutsalımıza, göz bebeğimize alçakça saldıran siyonizme karşı tek yol/tek çıkış İttihad-ı İslam’dır” diyen Aydın, şöyle dedi:

“Aldığımız her nefeste, attığımız her adımda, ettiğimiz her duada gayemiz Âlem-i İslamın birliği, dirliği ve selameti olsun. Filistinli kardeşlerimizin, Siyonist güçlere karşı yaptıkları onurlu direnişlerine sonuna kadar destek olacağız. Suçları ibadet etmek olan din kardeşlerimize yapılan zulmün her daim karşısında olacağız. İsrail’in yaptığı vahşettir ve kabul edilemez”

Sait BAYRAM’ın Haberi

Bu haber 672 kez okundu.
Diyarbakır - 00:19 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.