28° Açık
  • EURO 6.39
  • DOLAR 5.69

AK Parti Kadın Kollarından Bayram ziyareti

Diyarbakır - 20 Ağustos 2018 23:46 A A

AK Parti Diyarbakır İl Kadın Kolları Başkanı Güzel Kizoğlu, Yenişehir İlçesi Şehitlik semtinde 5 çocuğu ile birlikte yaşayan Ayşe Kanat’a bayram ziyareti gerçekleştirdi.

Mübarek Kurban Bayramı arifesinde vatandaşları evlerinde ziyaret ederek, sıkıntılarını dinlediklerini ifade eden Kizoğlu, AK Parti olarak bugüne kadar halkın acı ve tatlı günlerinde yanlarında olmaya devam ettiklerini söyledi.

”AİLELERİ ZİYARET EDEREK, SORUNLARINI İLK AĞIZDAN DİNLEYECEĞİZ”

Kizoğlu, Kurban Bayramı arifesinde aileleri evlerinde ziyaret ederek, sorunlarını dinlediklerini belirterek, ‘’Bayram münasebetiyle ve ziyaretlerimize başladık. Öncelikle bizleri davet eden ev sahiplerimize teşekkür etmek istiyorum. Tarafımıza iletilen şikayet ve isteklerin çözüme ulaştırılması konusunda elimizden ne gelirse yapacağız. Ev ziyaretlerimiz sürecek” dedi.

”HALKIMIZIN HİZMETKARIYIZ”

Her zaman vatandaşın acı ve tatlı günlerinde yanlarında olduklarını ifade eden Kizoğlu, büyük bir heyecan ve istekle Diyarbakırlıların hizmetinde olduklarını kaydetti. AK Partinin siyasi hayatında hep milletin hizmetinde olduğunu ifade eden Kizoğlu, ‘’Gerek Bayram münasebetiyle ve gerekse Bayram sonrası çalınmadık kapı, halini ve hatırını sormadığımız insan, derdini dinlemediğimiz vatandaş kalmayacak. Kadın kolları olarak, gevşemeden, rehavet içinde olmadan, yılmadan, yorulmadan, bıkıp usanmadan 24 saat halkımız için çalışacağız” diye konuştu.

Bu haber 435 kez okundu.
Diyarbakır - 23:46 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.