Açık
  • EURO
    Warning: number_format() expects parameter 1 to be double, string given in /home2/gazete/domains/diyarbakirgazete.com/public_html/wp-content/themes/wphaber/header.php on line 129
  • DOLAR
    Warning: number_format() expects parameter 1 to be double, string given in /home2/gazete/domains/diyarbakirgazete.com/public_html/wp-content/themes/wphaber/header.php on line 133

AK Parti’de aday belirleme yine ertelendi!

Diyarbakır - 24 Aralık 2018 18:03 A A

Diyarbakır’da 17 ilçe belediye başkanlıkları için 127 aday adayının başvurduğu AK Parti’de bugün açıklanması beklenen İlçe Belediye Başkan adayları yine ertelendi.

AK Parti İl Başkanı Serdar Budak ve Diyarbakır Milletvekilleri, yarın AK Parti Genel Merkezi’nde bir araya gelerek, Genel Merkez yöneticileri ile İlçe Belediye Başkan adaylarına son hali vermesi bekleniyor. Adayların yarın AK Parti Grup toplantısında AK Parti Genel Başkanı ve Cumhurbaşkanı Erdoğan tarafından açıklanması bekleniyor.

YARIN DA AÇIKLANABİLİR, 1 HAFTA SONRAYA DA!

Yetkili bir partili, listelerin yarın açıklanmaması durumunda 1 hafta sonra açıklanabileceğini belirtirken, 127 aday adayının büyük bir heyecan ile gelişmeleri takip ettiği öğrenildi. Bu arada, gayri resmi açıklamalarda AK Parti İlçe belediye başkan adayların isimleri sürekli değişirken, resmi açıklamanın biran önce yapılması bekleniyor.

(Sait BAYRAM’ın Haberi)

Bu haber 1825 kez okundu.
Diyarbakır - 18:03 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.