31° Parçalı bulutlu
  • EURO
    Warning: number_format() expects parameter 1 to be double, string given in /home2/gazete/domains/diyarbakirgazete.com/public_html/wp-content/themes/wphaber/header.php on line 129
  • DOLAR
    Warning: number_format() expects parameter 1 to be double, string given in /home2/gazete/domains/diyarbakirgazete.com/public_html/wp-content/themes/wphaber/header.php on line 133

AK Parti’de kongre süreci başladı

Çermik - 3 Ekim 2020 21:12 A A

AK Parti, Diyarbakır’ın Çermik ve Çüngüş İlçelerinde kongreye gitti. Kongre sonrası Çüngüş İlçe Başkanlığına Zübeyir Arslanca, Çermik İlçe Başkanlığına ise Hayrettin Kızılarslan seçildi.

AK Parti Genel Merkezinin talimatı ile Diyarbakır’da 12 İlçe başkanı görevden alınmıştı. Pandemi nedeniyle ertelenen kongre süreçleri bugün başladı. AK Partinin ilk İlçe kongresi  Çüngüş İlçesi’nde yapıldı. Kongreye AK Parti Diyarbakır Milletvekilleri Ebubekir Bal ve Oya Eronat, eski milletvekili Galip Ensarioğlu ve AK Parti İl Başkanı Süleyman Serdar Budak’ın yanı sıra çok sayıda partili katıldı.

ATANMIŞ BAŞKANLAR SEÇİLDİ!

Salgın tedbirleri altında yapılan AK Parti Çüngüş 7. Olağan Kongresinde başkanlığa Zübeyir Arslanca seçildi. AK Parti ikinci kongresini ise Çermik İlçesi’nde gerçekleştirdi. Milletvekili ve il yönetimimin katılımı ile kongre açık alanda yapıldı. Yapılan konuşmaların ardından AK Parti Çermik İlçe Başkanlığına Hayrettin Kızılarslan seçildi.

Bu haber 1660 kez okundu.
Çermik - 21:12 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.