34° Açık
  • EURO
    Warning: number_format() expects parameter 1 to be double, string given in /home2/gazete/domains/diyarbakirgazete.com/public_html/wp-content/themes/wphaber/header.php on line 129
  • DOLAR
    Warning: number_format() expects parameter 1 to be double, string given in /home2/gazete/domains/diyarbakirgazete.com/public_html/wp-content/themes/wphaber/header.php on line 133

AK Partili Başkan Unat ihtiyaç sahibi aileleri ziyaret etti

Diyarbakır - 9 Ekim 2020 10:47 A A

AK Parti Sur ilçe başkanı Murat Unat, engelli ve ihtiyaç sahibi vatandaşları ziyaret ederek sorunlarını dinledi.

Sur ilçesi Lalebey mahallesinde ev ziyaretlerinde bulunan Unat, özellikle mağdur ve engelli aileleriyle bir araya geldi.

Vatandaşların sorunlarını dinleyen Unat ailelerin sorunlarının giderilmesi için çaba harcayacaklarını ifade etti. Evinin girişinde engelli rampası olmadığı için evine girmekte güçlük çeken engelli genç kız çocuğunun talebini de dinledi. Unat, engelli vatandaşın rahatlıkla evine girebilmesi için engelli rampası yapma sözü verdi. Vatandaşların her türlü sorunlarının çözümü için imkanlar dahilinde çaba harcama sözü veren Unat, sık sık vatandaşlarla bir araya geleceğini ifade etti.

Unat ziyaret sonrasında, engelli kız çocuğunun isteğini yerine getirerek evinin girişine engelli rampası yaptırdı. Evinin girişine rampa yapıldığını gören kız çocuğu büyük bir sevinç yaşadı.

Bu haber 1718 kez okundu.
Diyarbakır - 10:47 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.