21° Açık
  • EURO 6.21
  • DOLAR 5.58

AK Partili Cengiz, seçim çalışmalarını sürdürüyor

Diyarbakır - 17 Şubat 2019 23:17 A A

AK Parti Yenişehir Belediye Başkan Adayı Hüseyin Cengiz, seçim ziyaretlerini sürdürüyor. Ziyaret ettiği mahalle ve köylerde yoğun ilgi ile karşılaşan Cengiz, gösterilen bu teveccühe, 31 Mart’ta Belediye başkanı seçildikten sonra hizmet ile karşılık vereceğini söyledi.

31 Mart’ta yapılacak Yerel Seçimlerde AK Parti Yenişehir Belediye Başkan adayı olarak gösterilen ve büyük takdir gören Diyarbakır’ın tanınmış ve sevilen ailelerinden Cengiz Ailesinin bireyi Hüseyin Cengiz, seçim çalışmalarını ve ziyaretlerini aralıksız olarak sürdürüyor.

Cengiz, seçim ziyaretleri kapsamında şimdiye kadar, İplik, Şehitlik, Gündoğan, Aziziye, Cumhuriyet, Fabrika, Üç Kuyu, Yenişehir, Alangör, Yukarı Nasırlar, Alangör mahalleleri ile Ali Emiri, Aziz Mahmutoğulları ve Lise Caddesi, Galericiler ve Sanayi Sitesi esnafları ile Yenişehir Ziraat Odası ve Hizmet İş Sendikası’nı ziyaret etti.

Seçim startının verilmesiyle birlikte çalışmalarına başladıklarını ifade eden Cengiz, ‘’Hemşehrilerimizle sürekli iç içeyiz. Sokakta karşılaştığımız her ferdin görüşünü dikkate alıyor, ona göre yol haritamızı belirliyoruz. Yapacağımız projelerle ilçemizin çıtasını yükselteceğiz. Halkımızın gösterdiği teveccüh için teşekkür ediyorum. 31 Mart’ta Yenişehirimizi AK Parti Belediyeciliği ile tanıştıracağız” dedi.

Bu haber 1106 kez okundu.
Diyarbakır - 23:17 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.