23° Açık
  • EURO
    Warning: number_format() expects parameter 1 to be double, string given in /home2/gazete/domains/diyarbakirgazete.com/public_html/wp-content/themes/wphaber/header.php on line 129
  • DOLAR
    Warning: number_format() expects parameter 1 to be double, string given in /home2/gazete/domains/diyarbakirgazete.com/public_html/wp-content/themes/wphaber/header.php on line 133

AK Partili Meclis üyesi Baran’dan Köylere ziyaret

Diyarbakır - 20 Aralık 2019 21:11 A A

AK Parti Sur Belediyesi Meclis Üyesi Feyzi Baran, köy ziyaretlerini sürdürüyor. Diğer Meclis üyeleriyle birlikte köyleri ziyaret eden Baran, köy sakinlerinin sorun ve taleplerini dinledi.

31 Mart Seçimlerinde AK Parti’den Sur Belediyesi Meclis üyesi seçilen Feyzi Baran, köy ve mahalle ziyaretlerini sürdürüyor.

Vatandaşların, Taziye ve Düğün olmak üzere sürekli mutlu ve hüzünlü günlerinde yanlarında olan Baran, kendilerini o makama seçenlerin hizmetkarı olduklarını savundu.

Gerek Sur Kaymakamı Abdullah Çiftçi gerekse de diğer Meclis üyeleriyle birlikte ziyaretlerde bulunan Baran,  sadece seçimlerde değil sürekli halkın yanında olduklarını söyledi.

Sur’a bağlı 100’e yakın köy ve mezraları dolaşarak vatandaşların sorunlarını dinlediklerini belirten Baran, “Bu, Sayın Cumhurbaşkanımızın bizlere talimatıdır. Tüm köyleri dolaştıktan sonra hemşerilerimizin sıkıntılarını ve taleplerini rapor haline getirerek milletvekillerimizle Sayın Cumhurbaşkanımıza ulaştıracağız. Özellikle bu konuda Sur Kaymakamımız Sayın Abdullah Çiftçi’nin de katkısı çok büyüktür. Sayın Çiftçi’nin de yaptığı ziyaretlere katılarak, köylülerimizin sorun ve taleplerini dinliyoruz. Biz sadece seçimlerde değil, her zaman halkımızla birlikte oluyoruz” dedi.

(Haber Merkezi)

Bu haber 2519 kez okundu.
Diyarbakır - 21:11 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.