36° Açık
  • EURO
    Warning: number_format() expects parameter 1 to be double, string given in /home2/gazete/domains/diyarbakirgazete.com/public_html/wp-content/themes/wphaber/header.php on line 129
  • DOLAR
    Warning: number_format() expects parameter 1 to be double, string given in /home2/gazete/domains/diyarbakirgazete.com/public_html/wp-content/themes/wphaber/header.php on line 133

AK Partili Unat: “AK Partinin 2002 ruhunu yakalamaya çalışacağız”

Diyarbakır - 27 Eylül 2020 15:54 A A

Ak Parti Sur İlçe Danışma Kurulu ilk toplantısını yaptı. AK Parti Sur İlçe Başkanı Murat Unat’ın başkanlığında yapılan Akademisyen, Yazar, Kanaat insanlarından oluşan Danışma Kurulu toplantısında, ileriye dönük detaylı bir değerlendirmeler yapıldı.

Başkan Unat, toplantı sonrası yaptığı açıklamada, Ak Parti ilçe teşkilatının 2002 ruhunu misyon ve vizyon olarak benimsediğini, tüm çalışmalarını ona göre endekslediğini ifade ederek, “Dicle Üniversitesi Rektörümüz Prof. Dr. Mehmet Karakoç’un projeye sıcak bakmasından yola çıkarak Sur ilçesi pilot uygulama alanı olarak kabul edilip, “her okula bir akademisyen” projesinin hayata geçirilmesi için ilgili paydaşlarla görüşülmesine karar verildi. İstihdam alanını oluşturma adına içeride ve dışarıda iş çevreleri ile iş birliğine gidilerek işsiz gençlerimize iş sahasını oluşturmanın yollarının aranması benimsendi. Sur sakinleriyle hem hal olup sorunlarına çare üretme adına muhtelif siyasi ve soysal yollardan faydalanarak ilçemize huzurlu bir hava kazandırmak için yoğun bir çaba içinde olmak elzemdir” diye konuştu.

Danışma Kurulunun bir toplantısını sadece köy/mahalle çalışmalarına ayırmak kararını alarak istişare toplantısı sona erdi.

Bu haber 1765 kez okundu.
Diyarbakır - 15:54 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.