36° Açık
  • EURO
    Warning: number_format() expects parameter 1 to be double, string given in /home2/gazete/domains/diyarbakirgazete.com/public_html/wp-content/themes/wphaber/header.php on line 129
  • DOLAR
    Warning: number_format() expects parameter 1 to be double, string given in /home2/gazete/domains/diyarbakirgazete.com/public_html/wp-content/themes/wphaber/header.php on line 133

AK Partili vekillerden yeni başkanlara ziyaret

Çermik - 13 Eylül 2020 18:07 A A

AK Parti Diyarbakır Milletvekilleri, Oya Eronat ve Ebubekir Bal, genel merkez tarafından geçtiğimiz ay atanan Sur, Kocaköy, Eğil, Çermik ve Çüngüş İlçe başkanlarını ziyaret etti.

Türkiye Büyük Millet Meclisi (TBMM)’nin tatille girmesiyle seçim bölgesi Diyarbakır’a gelerek, inceleme ve temaslarda bulunan AK Parti Diyarbakır Milletvekili Oya Eronat, merkez, ilçe ve köy ziyaretlerini aralıksız olarak sürdürüyor. Vatandaşlarla bir araya gelerek, sorun ve talepleri dinleyen Milletvekili Eroanat, önceki günde AK Parti Genel Merkezi tarafından geçtiğimiz ay atanan 5 ilçe başkanına hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

Diyarbakır Milletvekilleri Oya Eronat, Ebubekir Bal ve İl Başkanı Serdar Budak ile Kadın Kolları Başkanı Müzeyyen Kaya, Sur, Kocaköy, Eğil, Çermik ve Çüngüş ilçe başkanlarına ‘Hayırlı olsun’ ziyaretinde bulundu. Ziyarette, ilçe yönetim kurulu üyeleriyle de bir araya gelen Milletvekilleri, AK Parti’nin başarısına başarı katmak için gece gündüz demeden hep birlikte çalışacaklarını ifade ettiler.

Bu haber 552 kez okundu.
Çermik - 18:07 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.