34° Açık
  • EURO
    Warning: number_format() expects parameter 1 to be double, string given in /home2/gazete/domains/diyarbakirgazete.com/public_html/wp-content/themes/wphaber/header.php on line 129
  • DOLAR
    Warning: number_format() expects parameter 1 to be double, string given in /home2/gazete/domains/diyarbakirgazete.com/public_html/wp-content/themes/wphaber/header.php on line 133

AK Parti’li Yağmur: ‘Engeli kardeşlerimizin hizmetindeyiz’

Bismil - 12 Mart 2021 09:38 A A

AK Parti Bismil İlçe Başkanı Veysel Yağmur, Bismil Bedensel Engelliler Derneği üyelerini kabul etti. Engelli olmanın hiçbir zaman eksiklik olmadığını altını çizen Başkan Yağmur, hükümet olarak, her zaman engelli kardeşlerinin yanında olduklarını söyledi.

AK Parti Bismil İlçe Başkanı Veysel Yağmur, Bismil Bedensel Engelliler Derneği üyelerini İlçe Başkanlığında kabul etti.  Engelli vatandaşlar tarafından sıcak bir şekilde karşılanan Yağmur, sorun ve taleplerini dinledi.

“ENGELLİ KARDEŞLERİMİN HİZMETİNDE OLACAĞIM”

Yağmur, burada yaptığı kısa bir konuşmada, Engelli olmanın hiçbir zaman eksiklik olmadığını ve eksiklik olarak görülmemesi gerektiğine işaret ederek, “ Toplumun bütünlüğünü sağlamak için engelli kardeşlerimizin en büyük ve en önemli halka olduğunun bilincinde olmalıyız. Yapmamız gereken en faydalı hizmetlerden biri Bismil’i, Belediyemiz ve hükümetimizin imkanlarıyla birlikte engelli kardeşlerimiz için kolay, yaşanır bir hale getirmektir. Unutmayalım ki hepimiz birer engelli adayıyız. Biz her zaman engelli vatandaşlarımızın yanında, onların hizmetinde olacağız” diye konuştu.

Bu haber 559 kez okundu.
Bismil - 09:38 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.