Açık
  • EURO
    Warning: number_format() expects parameter 1 to be double, string given in /home2/gazete/domains/diyarbakirgazete.com/public_html/wp-content/themes/wphaber/header.php on line 129
  • DOLAR
    Warning: number_format() expects parameter 1 to be double, string given in /home2/gazete/domains/diyarbakirgazete.com/public_html/wp-content/themes/wphaber/header.php on line 133

Ak, sömestr tatili öncesi okulları ziyaret etti

Bismil - 26 Aralık 2018 14:29 A A

Bismil İlçe Millî Eğitim Müdürü Aydın Ak’ın sömestir öncesi okul ziyaretleri kapsamında bir durağı da Tepe Çok Programlı Anadolu Lisesi oldu.

Eğitimle ilgili sorunları yerinde görmek, öğretmen ve öğrencilerle sıcak temas içerisinde olmak, yaşanılan sorunlara pratik çözümler bulabilmek amacıyla okul ziyaretlerinde bulunan Ak, yaptığı ziyarette sınıfları tek tek dolaştı, derslere iştirak ederek öğrencilerle sohbet etti.

Bismil İlçe Milli Eğitim Müdürü Aydın Ak, okul ziyaretlerini sürdürüyor

ÖĞRETMENLERİN İHTİYAÇ VE İSTİKLERİNİ DİNLEDİ

Ardından öğretmenlerle toplantı yapan Ak, eğitim öğretim ile ilgili ihtiyaç ve istekleri dinledi. Gelen talep ve önerileri dinleyen Ak, okulun muhtelif birimlerini gezip incelemelerde bulundu. Ayrıca okulun konferans salonunda tanzim edilen bir şiir dinletisine de tesadüf etti.

“HEDEFİMİZ ÇALIŞKANK VE AHLAKLIKLI BİR GENÇLİK YETİŞTİRMEK OLSUN”

Ak, burada yaptığı açıklamada, Hedeflerinin her zaman hem çalışan, hem bilen, hem seven, hem de ahlâklı bir gençlik yetiştirmek olması gerektiğine değinerek, “İşte bu çok yönlülük bizi her zaman güçlü kılacaktır. Zira gelecek, çocuklarına iyi eğitim veren toplumların olacaktır. Ve dahi Genç Beyinler Yeni Fikirler Projesi kapsamındaki çalışmalarımız il geneline sirayet etti. Ziyaretlerimiz bahar yarıyılında da tekrar edecektir. Teşekkür ederim.” dedi.

Bu haber 1379 kez okundu.
Bismil - 14:29 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.