32° Açık
  • EURO
    Warning: number_format() expects parameter 1 to be double, string given in /home2/gazete/domains/diyarbakirgazete.com/public_html/wp-content/themes/wphaber/header.php on line 129
  • DOLAR
    Warning: number_format() expects parameter 1 to be double, string given in /home2/gazete/domains/diyarbakirgazete.com/public_html/wp-content/themes/wphaber/header.php on line 133

Akademi Üniversite, gençlerin kariyer planlamalarına katkı sunacak

Diyarbakır - 16 Ağustos 2021 20:44 A A

Diyarbakır Büyükşehir Belediyesi, üniversiteli gençlerin kariyer planlamalarına katkı sunmak için Akademi Üniversite’yi hayata geçiriyor.

Büyükşehir Belediyesi, çocuk ve gençlerin eğitimde başarı grafiklerini yukarılara taşımak için yatırımlarına yenilerini ekliyor.

Gençlik ve Spor Hizmetleri Daire Başkanlığı, merkez Sur ilçesinde restorasyonu tamamlanan bazalt taştan yapılan binada tefrişatın tamamlanmasının ardından üniversiteli gençlerin kullanımına açacak.

KÜLTÜREL FAALİYETLER İÇİN NEZİH BİR MEKÂN

Akademi Üniversite adı altında açılacak olan yeni hizmet binası, gençlere kariyer planlamaları konularında destek sunacak. Kültürel faaliyetler için nezih bir mekân olacak Akademi Üniversite’de öğrencilere, okudukları bölümler ile alakalı her basamakta destek verilecek. Profesyonel eğitmenler tarafından koordine edilecek Akademi Üniversite’de, kitap okumaları, şiir dinletileri, söyleşiler, konferanslar, panel ve münazara gibi faaliyetler de yapılacak.

Bu haber 585 kez okundu.
Diyarbakır - 20:44 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.