33° Parçalı az bulutlu
  • EURO 6.50
  • DOLAR 5.74

Akil Gençler Derneğinden Sandıklara Davet!

Diyarbakır - 30 Mart 2019 19:07 A A

Akil Gençler Diyarbakır İl Başkanı Engin Özmen 31 Mart yerel seçimlere saatler kala seçmenlere çağrıda bulunarak, daha fazla istikrar, huzur ve hizmet için Cumhur ittifakına destek vermelerini de istedi.

Akil Gençler Diyarbakır İl Başkanı Engin Özmen, 31 Mart yerel seçimlerde sandıklara sahip çıkılması ve geleceğe aydın yollarda yürümek için tüm vatandaşları sandıklara davet etti.

Gelecekte aydın yollarda yürümek için bir daha çukur olayları yaşanmaması için tüm seçmenleri 31 mart yerel seçimlerde sandıklara davet ettiklerini yineleyerek, ‘’Halkımızın da bu seçimlere katılımı bizler için büyük önem arz ediyor. Şu anda meydanlardaki dile bakarak değerlendirirsek, biz katılımın yüksek olacağına inanıyoruz. Çünkü meydanlar çok iyi. Bunlar gösteriyor ki şu anda halk artık bu işi tam manasıyla hazmetmiş, inanmış ve kendini pazara hazırlıyor. Bu halk gönlünde tevazu, azim, gayret, samimiyet, hasbilik olan ve işini her zaman gönülden, halktan yana olan Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’nın yanında. Tüm Diyarbakır başta olmak üzere Türkiye halkını sandıklara davet ediyoruz” ifadelerini kullandı.

Bu haber 377 kez okundu.
Diyarbakır - 19:07 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.