34° Açık
  • EURO
    Warning: number_format() expects parameter 1 to be double, string given in /home2/gazete/domains/diyarbakirgazete.com/public_html/wp-content/themes/wphaber/header.php on line 129
  • DOLAR
    Warning: number_format() expects parameter 1 to be double, string given in /home2/gazete/domains/diyarbakirgazete.com/public_html/wp-content/themes/wphaber/header.php on line 133

Akşam karanlığında park içinde uyuşturucu denetimi

Bağlar - 28 Ekim 2020 09:06 A A

Diyarbakır’ın en büyük dinlenme ve yaşam alanlarından olan Koşuyolu Parkı içinde uyuşturucu satıldığı şikayeti üzerine Büyükşehir Belediyesi’nin koordinasyonunda başlatılan denetime katılan Bağlar Belediyesi Zabıta Müdürlüğü ekipleri, emniyet güçlerinin de destek verdiği  çalışma ile park içinde uyuşturucu tacirlerine yönelik denetim gerçekleştirdi. Akşam saatlerinde gerçekleşen geniş katılımlı denetlemede uyuşturucu izine rastlanmadı.

Diyarbakır’da son dönemlerde artan şikâyetler üzerine belediye zabıtaları ve emniyetin katıldığı eşgüdümlü çalışmayla park ve yaşam alanlarında uyuşturucu denetimleri başlatıldı.

Vatandaşların şikayeti üzerine Büyükşehir Belediyesi’nin koordinasyonunda başlatılan çalışmaya Bağlar Belediyesi ve emniyet destek verdi. Zabıta ve emniyet ekiplerinin katılımı ile Koşuyolu Parkı içinde uyuşturucu madde denetimi gerçekleştirildi. Parkın içindeki her yeri didik didik arayan ekipler, zehir tacirlerini bulmaya çalıştı. Yapılan çalışmalarda park içerisinde uyuşturucu maddelerine ve bu işle ilgisi olan kimseye rastlanılmadığı kaydedildi.

Mahalle aralarından sonra park ve dinlenme alanlarında da uyuşturucu satışları yapılarak toplumun huzurunun bozulduğuna dikkat çeken vatandaşlar, kurumların işbirliğiyle başlatılan denetimlerden duydukları memnuniyeti dile getirdi.

Bu haber 520 kez okundu.
Bağlar - 09:06 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.