Açık
  • EURO
    Warning: number_format() expects parameter 1 to be double, string given in /home2/gazete/domains/diyarbakirgazete.com/public_html/wp-content/themes/wphaber/header.php on line 129
  • DOLAR
    Warning: number_format() expects parameter 1 to be double, string given in /home2/gazete/domains/diyarbakirgazete.com/public_html/wp-content/themes/wphaber/header.php on line 133

Alman heyetten Diyarbakır ziyareti

Diyarbakır - 19 Haziran 2021 16:18 A A

Almanya’daki iktidar partisi CDU’nun düşünce kuruluşu olan KONRAD’ın Türkiye Direktörü Walter Glos ve beraberindeki heyet Diyarbakır’a geldi.

Eski AK Parti Diyarbakır İl Başkanı ve kanaat önderi Muhammed Akar’ın daveti üzerine Almanya’daki iktidar partisi CDU’nun düşünce kuruluşu olan KONRAD’ın Türkiye Direktörü Walter Glos, Nils Lange ve Bekir Öncel’den oluşan heyet Diyarbakır’a geldi.

“SİYASİ GELİŞMELERİ ELE ALDIK”

Kentin tarihi ve kültürel mekanlarını gezen Alman heyet Diyarbakır’a hayran kaldı. Ziyaretten dolayı heyete teşekkür eden Akar, “Görüşmede Türkiye- Almanya ilişkileri, Almanya’daki vatandaşlarımızın sorunları ve son siyasi gelişmeleri ele aldık” ifadelerini kullandı.

Bu haber 499 kez okundu.
Diyarbakır - 16:18 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.