Açık
  • EURO 6.36
  • DOLAR 5.77

AMEDSpor’da buruk veda

Diyarbakır - 11 Temmuz 2019 15:38 A A
Mehmet Sıddık İstemi’nin önceki gün yaptığı sitem dolu açıklamadan sonra harekete geçen Amedspor Başkanı Metin Kılavuz, tecrübeli futbolcu için veda töreni düzenleyerek kulüp tarihinde bir ilke imza attı

Sona eren sözleşmesini uzatmayarak takımdan ayrılan Mehmet Sıddık İstemi’nin önceki gün yaptığı sitem dolu açıklamadan sonra harekete geçen Amedspor Başkanı Metin Kılavuz, tecrübeli futbolcu için veda töreni düzenleyerek kulüp tarihinde bir ilke imza attı. Taraflar ortak açıklama yapıp kamuoyuna bu anlamlı pozları vererek helalleşti.

KULÜPTEN AÇIKLAMA GELDİ

Amedspor’un konuyla ilgili açıklamasında, ‘’3 yıldır kulübümüzde emekleri olan takım kaptanımız M. Sıddık İstemi’nin talebi ve kararlı yaklaşımı üzerine kendisi ile karşılıklı olarak yollarımız ayrılmıştır. İstemi’nin kulübümüzde hak ve alacakları yapılandırılıp protokole bağlanmıştır. Amed Sportif Faaliyetler Kulübü yönetim kurulu olarak Sıddık İstemi’ye bugüne dek kulübümüze verdiği emeklerden ötürü kendisine teşekkür ediyor, bundan sonraki yaşamında başarılar diliyoruz” ifadelerine yer verildi.

Bu haber 551 kez okundu.
Diyarbakır - 15:38 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.