39° Açık
  • EURO 6.36
  • DOLAR 5.66

AMEDspor’da ‘lisans’ krizi!

Diyarbakır - 29 Ağustos 2018 14:17 A A

Yeni transferlere lisans çıkarması için TFF nezdindeki futbolcu borçlarını ödemek zorunda olan Amedspor’da şu ana kadar bu konuda bir gelişme yaşanmadı.

Kulüp, geçen sezon takımda yer alan 12 futbolcunun sözleşme uzatma ve vize işlemlerini yapabildi. Ercan Çapar ve Burak Taşdemir’in de sözleşmeleri uzatılarak lisanslarının çıkarılacağı ifade edildi. Takımda Samsun maçı hazırlıkları ise sürüyor. Teknik heyet ve futbolcular, tüm sorunlara rağmen Pazar gününe odaklandı.

CUMA GÜNÜ SON GÜN

Profesyonel futbolda 2018-2019 sezonu birinci transfer ve tescil dönemi 31 Ağustos Cuma günü sona erecek. Yeni transferlere lisans çıkarması için TFF neznindeki futbolcu borçlarını ödemek zorunda olan Amedspor’da şu ana kadar bu konuda bir gelişme yaşanmadı. Cuma gününe kadar ödemelerin yerine getirilerek yeni transferlerin  lisans işlemlerinin yapılacağı belirtiliyor. Yönetimin bu sorunu çözmek için yoğun çaba harcadığı belirtiliyor.

ERCAN VE BURAK DA TAMAM

Amedspor, şu ana kadar geçen sezondan kalma futbolcular ve alt yapıdan A takıma çıkarılan futbolcularla sözleşme yaparak vize işlemlerini tamamladı ve lisanslarını çıkardı.

Sözleşme yenilenmesi konusunda anlaşmaya varılan Ercan Çapar ve Burak Taşdemir’in lisans işlemlerinde de sorun olmadığı bildirildi.

İŞTE VİZE İŞLEMLERİ YENİLENEN  FUTBOLCULAR;

Berat Han

Erdi Yokuşlu

Ferat Yaşar

Mahsum İnanç

Mansur Çalar

Mehmet Erkut Şentürk

Mehmet Salih Demircan

Mehmet Sıddık İstemi

Muhlis İstemi

Oğuz Çetinkaya

Ömer Karancı

Serkan İpek

Kaynak: Tigris Haber Gazetesi

Bu haber 407 kez okundu.
Diyarbakır - 14:17 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.