39° Açık
  • EURO 6.36
  • DOLAR 5.66

AMEDSpor’dan Vali Güzeloğlu’na ziyaret

Diyarbakır - 9 Ağustos 2018 10:30 A A

Amedspor Kulüp Başkanı Nurullah Edemen ile Gençlik ve Spor İl Müdürü Mehmet Demir, Diyarbakır Valisi Hasan Basri Güzeloğlu’nu makamında ziyaret etti.

Maddi sıkıntılar çeken Amedspor Kulübü, sorunların çözümü için çalışmalarını sürdürüyor. Bu kapsamda önemli bir ziyaret gerçekleşti. Amedspor Kulüp Başkanı Nurullah Edemen, Gençlik ve Spor İl Müdür Mehmet Demir ve yönetim kurulu üyeleri Eser Sönmez ve Enver Aytekin, Diyarbakır Valisi Hasan Basri Güzeloğlu’nu makamında ziyaret etti.

Amedspor Kulüp Başkanı Nurullah Edemen, “Görüşmede Sayın Valimizden bazı konularda taleplerimiz oldu. Yeni stadyum ve kulüple ilgili bazı taleplerde bulunduk. Genel olarak bu çerçevede konuştuk. Vali beyin maddi olarak verebileceği bir şey yok. Ama yeni stadyumla ilgili bazı konularda yardımcı olması tabi ki bir destek olur. Ya da Belediyeye bilgi verilip bazı alanlarda yardımcı olunması ile ilgili sıkıntılar aşılır. Görüşmemiz bu yönlüydü. Bazı konularda fikir alış verişinde bulunduk. Vali bey taleplerimize olumlu baktı. Yardımcı olacağını dile getirdi. ‘Para’ anlamında gitmedik. Bürokraside ve stadın tahsisinde, stadın gelirleri ile ilgili bazı taleplerde bulunduk. Bu konuların çözümü bile bizim için olumludur” şeklinde konuştu.

(Haber: Saffet AZBAY-Tigris Haber Gazetesi)

Bu haber 122 kez okundu.
Diyarbakır - 10:30 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.