26° Açık
  • EURO
    Warning: number_format() expects parameter 1 to be double, string given in /home2/gazete/domains/diyarbakirgazete.com/public_html/wp-content/themes/wphaber/header.php on line 129
  • DOLAR
    Warning: number_format() expects parameter 1 to be double, string given in /home2/gazete/domains/diyarbakirgazete.com/public_html/wp-content/themes/wphaber/header.php on line 133

Amedspor’un yeni kulüp başkan adayı Alsaç oldu

Diyarbakır - 22 Ağustos 2020 18:20 A A

Amed Sportif Faaliyetler Kulübünün yeni Kulüp Başkanı belli oldu. Tek liste ile gidilecek olan seçimlerde iş adamı Çetin Alsaç’ın aday olacağı öğrenildi.

TFF 2. Ligde mücadele eden ve ekonomik sorunlarla mücadele eden Amedspor yarın kongreye gidiyor. 16’da başlayacak olan 4. Olağanüstü kongre öncesi önemli bir gelişme yaşandı. Pandemi nedeniyle kongresi iki defa ertelenen Amedspor’a iş adamı Çetin Alsaç’ın talip olduğu öğrenildi.

Öte yandan kongre öncesi Amedspor Kulübü yazılı bir açıklama yaptı. Yapılan açıklamada, “Amedspor Kulübü 4. Olağanüstü Genel Kurulu yarın saat 16.00’da Şehmus Özer Tesisleri’nde gerçekleşecektir. Diyarbakır Valiliği ve Diyarbakır İl Sağlık Kurulu’nun koronavirüs tedbirleri kapsamındaki kararları nedeniyle genel kurulumuza üyeler, taraftar gruplarından ikişer temsilci ve basın mensupları dışında kimse alınamayacaktır. Katılımcıların maske, sosyal mesafe ve hijyen kurallarını uymaları son derece önemlidir. Nitekim kongre salonuna maskesiz alınmayacaktır. Kamuoyuna önemle duyurulur” denildi.

Bu arada TFF’nin 2. Lig ve 3. Lig’de yeni tip koronavirüs (Covid-19) nedeniyle sezonun kalan maçlarının oynanmayacağını açıklaması küme düşme hattında yer alan Amed Sportif Faaliyetler’i sevindirmişti.

Bu haber 1674 kez okundu.
Diyarbakır - 18:20 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.