Açık
  • EURO
    Warning: number_format() expects parameter 1 to be double, string given in /home2/gazete/domains/diyarbakirgazete.com/public_html/wp-content/themes/wphaber/header.php on line 129
  • DOLAR
    Warning: number_format() expects parameter 1 to be double, string given in /home2/gazete/domains/diyarbakirgazete.com/public_html/wp-content/themes/wphaber/header.php on line 133

Anlı: ‘Seçimi kazanacağız, ama halkımızı mutlaka kazanacağız’

Diyarbakır - 8 Aralık 2018 15:51 A A

AK Parti Lice Belediye Başkan aday adayı Dr. Ethem Bahri Anlı, “Hizmet amaçlı, hizmet odaklı düşüncemizle anlatacaklarımızla yapacaklarımızla halkımızın yüreğine dokunuşumuzla, seçimi kazanacağız. Ama halkımızı mutlaka kazanacağız” dedi.

31 Mart 2019 tarihinde yapılacak Yerel Seçimler nedeniyle siyasi partilerde hareketlilik devam ederken, AK Parti, Diyarbakır’daki 17 İlçe Belediye Başkan adayları 14-20 Aralık tarihleri arasında açıklanacak.

AK Parti Lice Belediye Başkan adayı olarak kesin gözüyle bakılan Dr. Ethem Bahri Anlı, Müşahede edecekleri seçim sürecinin kimlik ve ideolojik siyasetten uzak hizmet amaçlı olması gerektiğini söyledi.

“HİZMETLERİN ARTARAK ULAŞABİLMESİNE KÖPRÜ OLACAĞIZ”

Devletin Lice’ye yapılacak yardımın ve özellikli hizmetin artarak ve hızlanarak ulaşabilmesine aracı ve köprü olma gayesinde olduklarını ifade eden Dr. Anlı, 31 Mart 2019 tarihinde müşahede edeceğimiz seçim sürecinin Devletimizin ve devleti yöneten merkezi hükümetin yerel yerleşim birimlerine ve burada yaşayan vatandaşlarına yapılacak yardımın ve özellikli hizmetin artarak ve hızlanarak ulaşabilmesinin aracı ve köprüsü olma gayesindeyiz. Yaşanabilir bir kent alanı oluşturabilmek, bunun içinde problemsiz alt yapı, kaliteli içme suyu sağlayabilmek, toplu taşımayı rahatlatmak, Çevre ve şehircilik adına güncel trendi yakalamak hedefindeyiz. İlçe halkı üzerinde sunulacak maddi yardımın birkaç misliyle artarak mağdur vatandaşlarımıza ulaştırılabilmesini sağlamak için var gücümüzle çalışacağız” diye konuştu.

Bu haber 2648 kez okundu.
Diyarbakır - 15:51 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.