23° Açık
  • EURO
    Warning: number_format() expects parameter 1 to be double, string given in /home2/gazete/domains/diyarbakirgazete.com/public_html/wp-content/themes/wphaber/header.php on line 129
  • DOLAR
    Warning: number_format() expects parameter 1 to be double, string given in /home2/gazete/domains/diyarbakirgazete.com/public_html/wp-content/themes/wphaber/header.php on line 133

Artukbey Kahve Bağcılar Şubesini açtı

Bağlar - 4 Ağustos 2021 17:36 A A

Yurt içinde ve yurt dışında şubeleşme çalışmalarını hızla sürdüren Artukbey Kahve Markası, Türkiye’deki 86. Şubesini Diyarbakır’ın Bağlar ilçesi Bağcılar Mahallesi Mehmet Uzun Caddesindeki Newroz Park yolu üzerinde açtı.

İşletmenin Genç girişimcilerden Mardinli Rubar Önen, gerek personel gerekse de otantik dizaynı ile gözleri üzerine çeken ARTUKBEY BAĞCILAR Şubesi mahallelinin uğrak mekanlardan biri haline gelmeyi başardı.

26 yaşındaki Genç Girişimci Önen, “Bu güzel mekanın manzarasını tamamlamak Mardin’de doğmuş, tadı ve kokusu yurt içinde ve yurt dışında hızla yayılan Artukbey Markası olarak yerimizi kadın şehir Diyarbakır’da 4. Şubesi olarak almamız bizim için mutluluk verici bir duygu oldu. İnşallah bu gibi güzel yatırımları elbirliğiyle sürdürerek, kadim şehrimiz Mardin’in güzelliklerine güzellik katmayı hep birlikte sürdüreceğiz. pandemi hassasiyeti ve kısıtlamalar nedeniyle açılışı ileriki bir tarihte yapılmak üzere sadece bir törenle hizmet sunmaya başladık. Buna rağmen çevrenin ilgi odağı olmanın mutluluğu sardı bizleri” dedi.

Bu haber 1098 kez okundu.
Bağlar - 17:36 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.