19° Açık
  • EURO 6.31
  • DOLAR 5.73

ASKF yönetiminden Vali Güzeloğlu’na ziyaret

Diyarbakır - 23 Mayıs 2019 15:33 A A

Geçtiğimiz günlerde gerçekleştirilen olağan kongre ile göreve gelen Diyarbakır Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu (ASKF) yönetimi, Vali Hasan Basri Güzeloğlu’nu ziyaret etti.

Vali Güzeloğlu, amatör spora destek vermeye devam edeceklerini söyledi.

AMATÖR SPORA DESTEK SÖZÜ

Geçtiğimiz günlerde gerçekleştirilen olağan kongre ile göreve gelen Diyarbakır Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu (ASKF) yönetimi, Vali Hasan Basri Güzeloğlu’nu ziyaret etti.

ASKF Başkanı Remzi Dayan ve beraberindeki yönetim kurulu üyeleri, kongrede oluşan yönetim ve çalışmalar hakkında Vali Güzeloğlu’na bilgi verdi. ASKF yönetimine başarı dileyen Vali Güzeloğlu,amatör sporun önemine dikkat çekerek bugüne kadar olduğu gibi bundan sonra da amatör spora gerekli desteği vereceklerini söyledi.

“VALİ BEY SPORU İYİ BİLEN BİR İDARECİ”

Kentte amatör lisanslı futbolcu sayısının arttığını belirten Remzi Dayan,”Diyarbakır’da sporun her branşında, sporcu sayısının artması için çalışmalarımız var. Gençlerimizi sporla buluşturarak kötü alışkanlıklardan da uzak tutmayı arzu ediyoruz.” Dedi Gençlik Hizmetleri Ve Spor İl Müdürü Mehmet Demir’in de hazır bulunduğu ziyaret hakkında bilgi veren ASKF Basın Sözcüsü Ekrem Senvar, nezaket amaçlı olarak gerçekleştirdikleri ziyaretin çok faydalı geçtiğini söyledi. Senvar,”Vali Bey sporun içinden gelen, sporu bilen ve seven bir idarecidir. Spora olan yaklaşımını biliyoruz. Bundan sonra da ilimizde sporun gelişmesi adına faydalı hizmetler yapacağına inanıyoruz. Bu anlamda çok verimli bir ziyaret oldu” ifadelerini kullandı.

Bu haber 654 kez okundu.
Diyarbakır - 15:33 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.