27° Açık
  • EURO
    Warning: number_format() expects parameter 1 to be double, string given in /home2/gazete/domains/diyarbakirgazete.com/public_html/wp-content/themes/wphaber/header.php on line 129
  • DOLAR
    Warning: number_format() expects parameter 1 to be double, string given in /home2/gazete/domains/diyarbakirgazete.com/public_html/wp-content/themes/wphaber/header.php on line 133

Aslan, Covid-19’e yenik düştü

Diyarbakır - 19 Şubat 2021 15:40 A A

Sağlık-Sen Genel Başkan Yardımcısı Abdulaziz Aslan, Ankara’da koronavirüs tedavisi gördüğü hastanede bugün hayatını kaybetti. Arslan’ın vefatı, Sağlık-Sen ve sağlık camiası tarafından büyük bir üzüntüyle karşılandı. Arslan’ın cenazesi Diyarbakır’ın Hani İlçesine bağlı Gürbüz mahallesinde toprağa verilecek.

Diyarbakır İl Sağlık Müdürlüğü’nde Çevre Sağlığı Teknisyeni olarak görev yapan ve Aynı zamanda Sağlık-Sen Genel Başkan Yardımcısı olan Abdülaziz Aslan, Kovid-19 nedeniyle hayatını kaybetti.

Diyarbakır İl Sağlık Müdürlüğü’nde Çevre Sağlığı Teknisyeni olarak görev yapan Sağlık ve Sosyal Hizmet Çalışanları Sendikası (Sağlık-Sen) Genel Başkan Yardımcısı Abdülaziz Aslan, Kovid-19 nedeniyle hayatını kaybetti. Türk Tabipler Birliği (TTB) Aslan’ın ölüm haberini, Twitter hesabından “#ÖfkeliyizÇünküÖlüyoruz” ve #OyalamaDeğilYasa etiketiyle duyurdu.

1966 Diyarbakır doğumlu olan Aslan’ın cenazesi, Hani ilçesi Gürbüz (Cewz) Mahallesi’nde defnedilecek.

Bu haber 681 kez okundu.
Diyarbakır - 15:40 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.