33° Parçalı az bulutlu
  • EURO 6.50
  • DOLAR 5.74

Atilla Diyarbakırlılardan mesajla oy istedi

Diyarbakır - 29 Mart 2019 12:43 A A

AK Parti Belediye Başkan adayı Cumali Atilla seçim çalışmalarını sürdürüyor. Atilla imzasıyla vatandaşların cep telefonlarına gönderilen mesajda, “Değerli hemşehrilerim, sizlere hizmetkar olmaktan onur duyan bir kardeşiniz olarak, bu mübarek şehirde işsizliğe son vermek için, hizmeti, huzur ve güven ortamını devam ettirmek ve bu kadim şehri hak ittiği yere taşımak için 31 Mart’ta sandığa giderken vicdanlarınıza sesleniyor ve desteklerinizi bekliyorum” ifadelerine yer verildi.

AK Parti Diyarbakır Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Cumali Atilla kimdir?

AK Parti Diyarbakır Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Cumali Atilla, 1964 yılında Elazığ’da dünyaya geldi. İlk ve orta öğrenimini Elazığ’da, Yükseköğrenimini İstanbul Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesinde tamamladı. Atilla, 1990 yılında Erzincan Kaymakam adayı olarak göreve başladı.

Dil eğitimi ve yönetim sistemi konularında çalışmalar yapmak üzere 8 ay İngiltere’de bulundu. Atilla, Çorum Uğurludağ ve Afyon Çobanlar ilçesinde Kaymakam vekilliği görevini yürüttü. Daha sonra sırasıyla Giresun Piraziz, Muş Malazgirt,Bolu Mengen Kaymakamlığı, Diyarbakır Vali Yardımcılığı, Konya Beyşehir, Ankara Etimesgut Kaymakamlığı görevlerinde bulundu. Halen Diyarbakır Büyükşehir Belediye Başkanlığı hizmetine devam etmektedir. Evli ve üç çocuk babasıdır.

Bu haber 432 kez okundu.
Diyarbakır - 12:43 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.