23° Açık
  • EURO 6.60
  • DOLAR 5.80

Atilla: ‘Hizmetkâr Olmaya Geldik’

Diyarbakır - 4 Şubat 2019 17:20 A A

Yenişehir ilçesine bağlı Yukarı Nasırlılar, Bozek, Alköy, Alangör, Geyiktepe Mahallelerinde vatandaşların görüşlerini ve taleplerini dinleyen Diyarbakır Büyükşehir Belediye Başkanı Cumali Atilla, “Size hizmetkar olmaya geldik.” dedi.

Diyarbakır Büyükşehir Belediye Başkanı Cumali Atilla, Yenişehir ilçesine bağlı mahallelerde vatandaşlarla bir araya geldi. Başkan Atilla, AK Parti Diyarbakır Milletvekili Ebubekir Bal ile birlikte Yukarı Nasırlılar Mahallesinde vatandaşları ziyaret etti. Talepleri ve önerileri dinleyen Başkan Atilla, Büyükşehir Belediyesi’nin projelerini anlattı. Daha sonra Bozek mahallesine geçen Başkan Atilla, vatandaşlarla çay içip sohbet etti. Ardından Alköy Mahallesi’ne giden Başkan Atilla, kıraathanede vatandaşların Büyükşehir Belediyesi’nin çalışmalarıyla ilgili görüş alışverişinde bulundu.

Alangör’de vatandaşları ziyaret eden Başkan Atilla, vatandaşlardan Büyükşehir Belediyesi’nin beklentilerini sordu. Geyiktepe Mahallesi’nde vatandaşların misafiri olan Başkan Atilla, bir süre vatandaşlarla görüştü. Ofis semtinde vatandaşları kıraathanede ziyaret eden Başkan Atilla, vatandaşlarla Büyükşehir Belediyesi’nin hizmetlerinden memnuniyetini sordu.

“HİZMET ETMENİN ONURUNU YAŞIYORUZ”

Vatandaşlara belediyeciliğin her alanında hizmet etmenin onurunu yaşadıklarını belirten Başkan Atilla, “Bu şehirde herkesin sesine kulak veriyoruz. Size hizmetkar olmaya geldik. Sizin taleplerinize göre çalışmalarımıza yön veriyoruz. Hemşehrilerimizin isteği doğrultusunda hareket ediyoruz. Hemşehrilerimizin daha rahat etmesi için çalışmalarımız aralıksız devam ediyor. Belediyeciliğin her alanında hemşerilerimiz için büyük hizmetleri gerçekleştiriyoruz. Gece gündüz demeden şehrimizi güzelleştirmek için ekiplerimizle sahadayız.” dedi.

Vatandaşlar da, Başkan Atilla’ya ilgisinden dolayı teşekkür ettiğini belirterek, “Her an vatandaşla beraber olan Cumali Başkanımız, şehrimize önemli projeleri hayata geçirdi.” dedi.

Kaynak: Büyükşehir Belediyesi Basın ve Halkla İlişkiler Bürosu

Bu haber 524 kez okundu.
Diyarbakır - 17:20 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.