28° Açık
  • EURO 6.64
  • DOLAR 5.82

Aydın: ‘Hemşerilerimin hizmetkarı olmaya geldim’

Dicle - 5 Şubat 2019 14:20 A A

Dicle İlçesi’nde Üzümlü ve Güze Mezrası ile Balyan Köyü’nü ziyaret eden AK Parti Dicle Belediye Başkan adayı Halit Aydın, memleketi Dicle’ye, hemşerilerinin hizmetkarı olmaya geldiğini belirterek, gösterilen teveccühe mazhar olmak için gece gündüz çalışacağının sözünü verdi.

AK Parti Dicle Belediye Başkan Adayı Halit Aydın, 31 Mart’ta yapılacak Yere seçimle ilgili çalışmalarının temposunu artırdı. Seçim çalışmalarına Dicle Merkez, Mahalle ve köylerde devam eden Aydın, taziye, düğünlere de katılarak, iyi günde ve kötü günde hemşerilerinin yanında olduğunu gösteriyor.

Aydın, Dicle ilçesine bağlı Üzümlü Köyü, Güze Mezrası ve Balyan Köyü’nde hemşerileriyle bir araya geldi. Hemşerilerinin talepleri ve önerileri dinleyen Başkan Adayı Aydın, projelerini anlattı.

Hükümetleri tarafından Dicle Belediyesi’ne atanan Kayyumun ilçeyi yaşanabilir hale getirdiğine işaret eden Aydın, 2 yıl hemşerilerinin iki yıl öncesi ile şimdiki hizmetleri kıyaslamalarını istedi.

“HER ŞEY DAHA İYİ VE GÜZEL BİR DİCLE İÇİN”

Aydın, Dicle’ye Kayyum öncesi yapılmayan hizmetlerin Kayyum sonrası yapıldığına işaret ederek, “Dicle’yi kayyum ile birlikte AK Parti Belediyeciliğiyle ve hizmetleriyle tanıştırdık. Şimdi ise 31 Mart’ta bu hizmetin devamı için hemşerilerimizden destek turlarına çıktık. Gece gündüz demeden ziyaretlerimizi sürdürüyoruz. Yaptığımız çalışmalarda vatandaşlarımızın gönüllerine iniyoruz. Taleplerini dinliyoruz, sorunlarının çözümü için uğraş veriyoruz. Hemşerilerimin bize gösterdiği teveccüh için de ayrıca teşekkür ediyorum. Ben hemşerilerimin hizmetkarıyım. Her şey daha güzel ve yaşanabilir bir Dicle için, bir Diyarbakır için” diye konuştu.

Dicleliler ise, Başkan Adayı Halit Aydın’a ilgisinden dolayı teşekkür ederek, Her an kendileriyle birlikte olan Aydın’a desteklerinin tam olduğunu söyledi.

Bu haber 1533 kez okundu.
Dicle - 14:20 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.