34° Açık
  • EURO
    Warning: number_format() expects parameter 1 to be double, string given in /home2/gazete/domains/diyarbakirgazete.com/public_html/wp-content/themes/wphaber/header.php on line 129
  • DOLAR
    Warning: number_format() expects parameter 1 to be double, string given in /home2/gazete/domains/diyarbakirgazete.com/public_html/wp-content/themes/wphaber/header.php on line 133

Babaları tarafından terk edilen aileye destek Başkan Beyoğlu’ndan geldi

Bağlar - 7 Mart 2021 14:25 A A

3 çocuğu ile birlikte zor koşullarda hayata tutunmaya çalışan M. A ve ailesine sahip çıkan Ak Partili Bağlar Belediye Başkanı Hüseyin Beyoğlu, babaları tarafından terk edildikleri öğrenilen ailenin ihtiyaçlarını karşıladı. Hasta olan ve bir çok ameliyat geçirdiği öğrenilen anne M.A, “Hüseyin başkanımızın merhametli ve iyi kalpli olduğunu duymuştuk. Allah kendisinden razı olsun bize de gerekli desteği sağladı.” dedi.

Bağlar Belediye Başkanı Hüseyin Beyoğlu, mahalle ziyaretlerinde dramatik insan hikayeleriyle karşılaşıp ihtiyaç sahiplerine destek olarak gönüllere dokunmaya devam ediyor.

Babaları tarafından terk edildikleri için anneleriyle beraber zor koşullarda hayat mücadelesi veren 3 çocuklu ailenin dramını öğrenen Başkan Beyoğlu, aileyi ikamet ettikleri evde ziyaret etti.

AİLENİN TEMEL İHTİYAÇLARINI KARŞILADI

Hasta olan ve bugüne kadar birçok ameliyat geçirdiği belirtilen anne M.A ile görüşerek teselli ve moral aşılayan Beyoğlu, aileye her türlü desteği sağlayacaklarının sözünü verdi.

Yaşadıkları sorunlar nedeniyle zorlu bir hayat mücadelesinin içerisinde olduklarını belirten fedakar anne, anlamlı davranışı nedeniyle Başkan Beyoğlu’na  teşekkür ederek, “Hep dualarımızda olacaksın ” ifadeleriyle sevincini dile getirdi.

“MAZLUMA DESTEK OLMAK GÖREVİMİZDİR “

“Darda kalana ve mazlum olana kol kanat germek yüce dinimizin ve şanlı medeniyetimizin gereğidir ” diyen Başkan Beyoğlu ise milletin huzuru ve refahı için imkanlar dahilinde gayret göstermeye devam edeceklerini ifade etti. Aile ziyaretine Ak Parti Bağlar İlçe Başkanı Ahmet Maruf Demir de katıldı.

Bu haber 285 kez okundu.
Bağlar - 14:25 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.