19° Açık
  • EURO 6.52
  • DOLAR 5.77

Bağımsız Aday Seydaoğlu, Seçim Bürosunu açtı

Diyarbakır - 4 Mart 2019 14:10 A A

Diyarbakır Büyükşehir Belediye Bağımsız adayı Eski milletvekili Sebgettullah Seydoğlu’nun seçim bürosu açılışı yapıldı. Vatandaşların yoğun katılım gösterdiği açılışa Başkan adayı Seydaoğlu’na eş dost ve akrabaları ve seçmenleri de eşlik etti.

Anavatan Partisi 20 ve 21. dönem Diyarbakır Milletvekili olan ve 31 Mart’ta gerçekleştirilecek yerel seçimlerde bağımsız olarak Diyarbakır Büyükşehir Belediye Başkan Adayı olan Sebgetullah Seydaoğlu, Fırat Mahallesi Peyas bitişiği Selahattin Eyyubi Bulvarı’nda B/Blok altında Çeysa Plaza karşısında seçim bürosu açılışı gerçekleştirdi.

“DİYARBAKIR SEVDALISIYIM”

Seçim bürosu açılışında vatandaşlara seslenen Bağımsız Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Sebgettullah Seydaoğlu, Diyarbakır’ın sevdalısı olduğunu belirterek, 31 Mart tarihinde gerçekleştirilecek olan yerel seçimlerde vatandaşlardan oy istedi.

“DİYARBAKIR’A HİZMET ETMEK İSTİYORUM”

Diyarbakır’a hizmet için aday olduğunu belirten Seydaoğlu, “Ben Diyarbakır’ın öz bir evladıyım. Atama ile buralara gelmedim. Ben hep halkın oyları ile göreve gelen ve sizlere hizmet eden bir kardeşinizim. Diyarbakır’da ‘neyi aday koyarsak kazanır’ mantığını kabul etmiyoruz. Kimse Seydaoğlu kazanamaz demesin. Ben Diyarbakır’ın köylerine hizmet götüren, fabrikalar açan biriyim. Görev yaptığım dönemlerde halkımın sorunları ile hep ilgilendim. Diyarbakır’a hala hizmet etmek istiyorum. Bu yüzden Diyarbakır Büyükşehir Belediyesi başkanlığı için aday oluyorum. Yarım kalan işimi tamamlamaya geldim. 31 Mart’ta hepinizden oy bekliyorum” dedi.

“KAPIMIZI VE GÖNLÜMÜZÜ HALKIMIZA AÇTIK”

Diyarbakır halkının her şeyin en iyisine layık olduğunu da sözlerine ekleyen Seydaoğlu, “Diyarbakır’ımız evliyalar şehridir, insanlık şehridir. Halkımızı her şeyin en iyisine layıktır. köy ilçe mahalleleri geliyoruz çok ilgi var Allah razı olsun halkımızdan 2 dönem milletvekilliği yaptık yaptıklarımız ortadadır. Kapımızı ve gönlümüzü halkımıza açtık. Artık yeter emekli perişan, memur perişan, esnaflarımız, işçi, emekçi kardeşlerimiz perişan. Kuru soğan, patates, domates, meyveler uçtu her şeye her gün zamlar geliyor. Anlayacağınız huzur kalmadı boşanmalar arttı yuvalar sönüyor ekmeğe muhtaç insanlarımız var. İşsizlik had safhada. Gençlerimiz kahve köşelerine torpili olmayan işe giremiyor yazık günah değil mi. inanıyorum halkımız bana sahip çıkacaktır bana gönül vermiş dostlarımıza sonsuz teşekkür ederim” diye konuştu.

Bu haber 806 kez okundu.
Diyarbakır - 14:10 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.