19° Açık
  • EURO 6.52
  • DOLAR 5.77

‘Bağlar, AK Belediyecilik, Huzur ve hizmet diyor’

Bağlar - 24 Mart 2019 16:38 A A

AK Parti Bağlar Belediye Başkan adayı Hüseyin Beyoğlu, Bağlar halkının artık AK Belediyecilik, huzur ve hizmet istediğinin altını çizerek, 1 Nisan’dan itibaren Bağlar’ın AK Parti Belediyeciliğiyle tanışacağını söyledi.

14 BİN ESNAFI ZİYARET ETTİK

64 günden buyana sahada olduklarının altını çizen Beyoğlu, “Bu süreçte, Bağlar’da 14 bine yakın esnafımızı ziyaret ettik. 400’den fazla kahve ve her gün en az 2 bina ziyaret ediyoruz. Her gece hangi sokakta isek, o sokağın insanlarıyla, çat kapı ev ziyaretleriyle insanlarımızla bir araya geliyoruz. Cidden Bağlar değişime hazır. Bağlar artık AK parti, hizmet, huzur diyor. Biz bunu vatandaşlarımızın gözünde okuyor ve görüyoruz” diye konuştu.

“30 MART AKŞAMINA KADAR ÇALMADIK KAPI BIRAKMAYACAĞIZ”

Beyoğlu, Hizmetlerin artık AK Parti ile geleceğine inanan büyük bir kesimin varlığından söz ederek, “30 Mart akşamına kadar tempomuzu da artırarak, mümkün olduğunca gidemeyeceğimiz bir yer, çalmadık bir kapı bırakmayacağız. 31 Mart’ta da bunun neticesini alacağımıza inanıyoruz. İnşallah 1 Nisan’da Bağlar Belediyesini AK Parti ile buluşturacağız. Artık hizmet seferberliği ilan edilecek. Halkımızın dertleriyle, sorunlarıyla, sokaklarımızın temizliğiyle yani Bağlar halkımızın hak ettiği hizmeti en kısa sürede hızlı bir şekilde alacak” ifadelerini kullandı.  

“DOKUNDUĞUMUZ GENÇLER HİZMET, İŞ VE HUZUR İSTİYOR”

Yeni seçmenlerin artık hizmet, iş ve huzur istediklerine değinen Beyoğlu, “Gençliğin gündeminde hizmet, huzur ve iş var. Slogan devri kapandı. AK Parti Gençliği, şimdiye kadar HDP Zihniyeti ile yönetilen fikirlerle aralarına mesafe koydular. Artık hizmet, huzur ve iş istiyorlar. Bunlarında AK Parti belediyeciliğiyle Bağlar’a geleceğine inanıyorlar. Bizde 1 Nisan’dan itibaren onlara karşı mahcup olmayacağız. Onlara gereken desteği ve hizmeti yapacağız”  şeklinde konuştu. Haber: Tayfun YEL

Bu haber 687 kez okundu.
Bağlar - 16:38 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.