Parçalı bulutlu
  • EURO
    Warning: number_format() expects parameter 1 to be double, string given in /home2/gazete/domains/diyarbakirgazete.com/public_html/wp-content/themes/wphaber/header.php on line 129
  • DOLAR
    Warning: number_format() expects parameter 1 to be double, string given in /home2/gazete/domains/diyarbakirgazete.com/public_html/wp-content/themes/wphaber/header.php on line 133

Bağlar Belediye Başkanı Beyoğlu’na destek

Bağlar - 29 Haziran 2020 08:50 A A

Diyarbakır’da, bazı yayın organlarında yapılan karalama haberlerinden sonra bazı vatandaşlar, Bağlar Belediye Başkanı Hüseyin Beyoğlu’na sosyal medyada destek verdi.

Twitter’de hashtag açan vatandaşlar, yapılan hizmetlerden memnun olduklarını, Başkan Beyoğlu’nun da hizmetleri nedeniyle bazı odakların hedefinde olduğunu dile getirdiler. Paylaşımlara Türkiye’nin bir çok yerinden insanlar destek verdi.

Beyoğlu, kendisine destek veren herkese teşekkür ederek, “Bizler, bu kutlu vazifeyi icra ederken en büyük gücümüz, teşkilatlarımız ve her kademede görev alan vefakâr yol arkadaşlarımızdır. ‪İlçemizin her kesiminden gördüğümüz güven ve destek çalışma azmimizi ve sorumluluklarımızı arttırmıştır. ‪Desteğinizden ötürü sonsuz teşekkürler.” dedi.

Bu haber 393 kez okundu.
Bağlar - 08:50 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.