26° Açık
  • EURO
    Warning: number_format() expects parameter 1 to be double, string given in /home2/gazete/domains/diyarbakirgazete.com/public_html/wp-content/themes/wphaber/header.php on line 129
  • DOLAR
    Warning: number_format() expects parameter 1 to be double, string given in /home2/gazete/domains/diyarbakirgazete.com/public_html/wp-content/themes/wphaber/header.php on line 133

Bağlar Belediye Başkanı’ndan sosyal mesafeli ev ziyaretleri

Bağlar - 26 Haziran 2020 08:00 A A

Diyarbakır merkez Bağlar Belediye Başkanı Hüseyin Beyoğlu, Covid-19 tedbirleri kapsamında sosyal mesafe ve maske kuralına uyarak vatandaşları evlerinde ziyaret etmeye başladı.

İhtiyaç sahibi vatandaşların yaşadığı mahallelerde gerçekleşen ziyaretlerde Başkan Beyoğlu, kadınlara ve çocuklara çeşitli hediyeler takdim etti.

Başkan Beyoğlu, Mevlana Halit, Fatih ve Şeyh Şamil mahallelerinde arka arkaya ziyaretlerde bulunarak vatandaşlara misafir oldu. Ziyaretlere AK Parti Bağlar İlçe Başkanı Erkan Gezer, AK Parti Bağlar İlçe Kadın Kolları Başkanı Fatime Alakuş ve Bağlar Belediye Başkanı Hüseyin Beyoğlu’nun eşi Dürdane Beyoğlu da katıldı.

Ziyaretler sırasında kadınlara ve çocuklara çeşitli hediyeler takdim eden Beyoğlu, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın açıkladığı yeni normal hayatın ruhuna uygun olarak bu ziyaretleri gerçekleştirerek vatandaşların yanında olduklarını hissettirmeye çalıştıklarını söyledi.

Beyoğlu, ziyaret sırasında yakın ilgi gösterdiği çocuklarla hem oynadı, hem şakalaşarak eğlenceli anlar geçirmelerini sağladı.

“MİLLETİMİZİN DERDİYLE DERTLENMEMİZE HİÇ BİR MANİ DEĞİL”

“Pandemi sürecini milletimizle bir arada olmaya engel olarak görmüyoruz” diyen Beyoğlu, aksine salgın sürecinin dayanışma ruhunu artırmasını amaçladıklarını kaydetti.

Ziyaret sırasında sosyal mesafe ve maske kullanımı konusunda vatandaşlara uyarılarda bulunmayı ihmal etmeyen Beyoğlu, “Millet olarak alacağımız tedbirler son derece basit. Sağlık Bakanımızın her gün sıklıkla vurguladığı üzere sosyal mesafeye uyacağız, maske kullanacağız, temizliğe özen göstereceğiz ve yakın teması keseceğiz. Milletimiz feraset sahibidir ve bunu daha fazla yapacağından şüphemiz yok. Milletimizin kapısını çalarak, sorunlarını çözüp dertleriyle dertlenmeye devam edeceğiz” dedi.

Bu haber 622 kez okundu.
Bağlar - 08:00 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.