19° Açık
  • EURO
    Warning: number_format() expects parameter 1 to be double, string given in /home2/gazete/domains/diyarbakirgazete.com/public_html/wp-content/themes/wphaber/header.php on line 129
  • DOLAR
    Warning: number_format() expects parameter 1 to be double, string given in /home2/gazete/domains/diyarbakirgazete.com/public_html/wp-content/themes/wphaber/header.php on line 133

Bağlar Belediyesi, 15 Temmuz’u Bilboardlarla duyurdu

Bağlar - 12 Temmuz 2020 11:25 A A

Bağlar Belediyesi, Fethullahçı Terör Örgütünün (Fetö) hain darbe girişimi ve halkın darbecilere karşı elde ettiği zaferin 4.yılı öncesinde ilçedeki reklam panolarına astığı anlamlı bilboardlarla dikkat çekti. Bağlar Belediye Başkanı Hüseyin Beyoğlu, “Özgürlüğüne ve bağımsızlığına sevdalı olan aziz milletimiz sayın cumhurbaşkanımızın güçlü liderliğinde dünya tarihine geçen bir zafer kazanmıştır” dedi.

Devletin içine sızmış olan Fethullahçı Terör Örgütü (FETÖ) paralel devlet yapılanması unsurlarının 15 Temmuz 2016 tarihinde gerçekleştirmek istediği ve milletin kahramanca mücadelesi ile zaferle sonuçlanan hain kalkışmanın 4. yıl dönümü öncesinde Bağlar Belediyesi tarafından hazırlanan bilboardlar, tarihi başarıyı ilçedeki reklam panolarına taşıdı.

“Vatan Milletin İrade Milletin”  ve “Demokrasi Nöbeti Hiç Bitmeyecek ” gibi anlamlı sözleri içeren bilboardlar, ilçenin işlek noktalarında yer alan panolara asıldı.

“SAYIN CUMHURBAŞKANIMIZIN GÜÇLÜ LİDERLİĞİ VE MİLLETİN DİRENİŞİ OLMASAYDI ÜLKEYİ PARÇALAYACAKLARDI “

“Ekmeğini yedikleri millete ihanet eden hainler milletten tarihi bir tokat yedi” diyen Bağlar Belediye Başkanı Hüseyin Beyoğlu, Türkiye’nin bu başarısı ile dünyaya çok önemli mesajlar verdiğini söyledi. Beyoğlu, “Bu tür hain kalkışmalarda milletin feraseti ve millete güven veren liderin dirayeti çok önemlidir. Özgürlüğüne ve bağımsızlığına sevdalı olan aziz milletimiz, Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan liderliğinde bu hain güruhu bozguna uğratarak dünyaya bu konuda emsal oldu. Cumhurbaşkanımızın güçlü liderliği olmasaydı belki bugün ülkeyi parçalamış olacaklardı. Aziz şehitlerimize ve kahraman gazilerimize olan minnet ve şükran görevimizi her zaman yerine getireceğiz. Vatan milletin, karar milletin diyerek irademize sahip çıkmaya devam edeceğiz.” sözleriyle 15 Temmuz Milli Birlik Ve Dayanışma Gününün önemine dikkat çekti.

Bu haber 502 kez okundu.
Bağlar - 11:25 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.