26° Açık
  • EURO
    Warning: number_format() expects parameter 1 to be double, string given in /home2/gazete/domains/diyarbakirgazete.com/public_html/wp-content/themes/wphaber/header.php on line 129
  • DOLAR
    Warning: number_format() expects parameter 1 to be double, string given in /home2/gazete/domains/diyarbakirgazete.com/public_html/wp-content/themes/wphaber/header.php on line 133

Bağlar Belediyesi, 29 Ana Arter Caddede Temizlik Çalışması Başlattı

Bağlar - 4 Ocak 2021 22:21 A A

Büyükşehir Belediyesi’nden Bağlar Belediyesi’nin sorumluluğuna geçen ana arter özelliğine sahip 29 caddede Bağlar Belediyesi tarafından temizlik seferberliği başlatıldı. Ak Partili Belediye Başkanı Hüseyin Beyoğlu, çalışmalar kapsamında bir çok caddeyi temizlenerek vatandaşların günlük yaşamı için steril hale getirdiklerini söyledi.

Bağlar’da ana arter caddelerde temizlik seferberliği başlatıldı. Büyükşehir Belediyesi’nden ilçe belediyelerinin sorumluluğuna geçen ilçede Bağlar Belediye Başkanı Hüseyin Beyoğlu’nun talimatıyla startı verilen çalışmalar kapsamında aralarında ulaşım bağlantılarını sağlayan büyük caddelerin de yer aldığı 29 cadde baştan aşağı temizlenerek günlük yaşam için hijyen hale getiriliyor.

Temizlik Müdürlüğü ekiplerinin gerçekleştirdiği çalışmaların bundan sonra da düzenli olarak yerine getirileceği kaydedildi.

“YAŞANILABİLİR BİR BAĞLAR İÇİN ÇALIŞIYORUZ”

İlçenin temizliğine büyük önem verdiklerini belirten Bağlar Belediye Başkanı Hüseyin Beyoğlu,”Belediyemizin sorumluluk alanına geçen 29 caddemizde geniş kapsamlı temizlik çalışması başlatmış durumdayız. Göreve geldikten sonra son model çevre dostu araçlar ve her türlü teknik imkanlarla güçlendirdiğimiz ekiplerimiz, vatandaşların sağlıklı ortamda yaşama imkanına kavuşması için ellerinden geleni yapıyor.  Bağlar’ımızı temiz ve yaşanılabilir bir ilçe haline getirene kadar mücadelemiz devam edecektir.” dedi.

Bu haber 341 kez okundu.
Bağlar - 22:21 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.