Açık
  • EURO
    Warning: number_format() expects parameter 1 to be double, string given in /home2/gazete/domains/diyarbakirgazete.com/public_html/wp-content/themes/wphaber/header.php on line 129
  • DOLAR
    Warning: number_format() expects parameter 1 to be double, string given in /home2/gazete/domains/diyarbakirgazete.com/public_html/wp-content/themes/wphaber/header.php on line 133

Bağlar Belediyesi, 5 Öğrenci Daha Konservatuar Hayaline Kavuşturdu

Bağlar - 11 Kasım 2021 16:55 A A

Bağlar Belediyesi’nin ücretsiz kurs vererek sınavlara hazırladığı öğrenciler, üniversitelerin konservatuar bölümlerine yerleşerek hayallerine kavuşmaya devam ediyor.

5 öğrenci Ardahan Üniversitesi Güzel Sanatkar Fakültesi’ne yerleşti, eğitmenler ve öğrenciler Başkan Hüseyin Beyoğlu’na teşekkür etti.

Bağlar Belediyesi’nin verdiği ücretsiz hazırlık kurslarıyla hazırlanarak üniversitelerin konservatuar ve güzel sanatlar fakültelerine yerleşen öğrenci sayısı 19’a ulaştı.

Daha önce 14 öğrenci, çeşitli üniversitelerin ilgili bölüm ve fakültelerine yerleşmişti. Bu defa 5 öğrenci Ardahan Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi’ne yerleşerek bu alandaki hayallerini gerçekleştirdi.

Necdet Muzafferoğlu, Ahmet Erdem ve Recep Aras’ın eğitmenliğinde sınav maratonuna hazırlanan öğrencilerin başarısı sevinçle karşılandı.

EĞİTMEN VE ÖĞRENCİLERDEN TEŞEKKÜR MESAJI

Bağlar Belediye Başkanı Hüseyin Beyoğlu’nun eğitime büyük önem verdiğini belirten eğitmenler ve öğrenciler, desteğinden dolayı kendisine teşekkür etti.

Başkan Beyoğlu da önemli olanın gençlerin geleceği olduğunu belirterek başarı gösteren öğrencilerle gurur duyduklarını söyledi. Beyoğlu,”Üzerimize düşeni yaparak imkan sağladık, gençlerimizin önünü açtık. En kalbi duygularımla  eğitim hayatlarında kendilerine sonsuz başarılar diliyorum.” dedi.

Bu haber 318 kez okundu.
Bağlar - 16:55 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.