19° Parçalı bulutlu
  • EURO
  • DOLAR

Bağlar Belediyesi asfalt rekoru kırdı

Bağlar - 11 Mayıs 2020 14:51 A A

Ak Partili Bağlar Belediyesi, kendi ürettiği asfalt ile 20 günde 10 bin ton asfaltlama çalışması gerçekleştirdi. Yeni Tip Koronavirüs (Kovid-19) süreci ve Ramazan ayında son olarak Hatboyu Caddesinde asfaltlama hizmeti gerçekleştirildi.

Bağlar Belediyesi,20 günde 10 bin ton asfaltlama hizmeti yaparak önemli bir başarıya imza attı. Karacadağ bazalt taşından ürettiği asfalt ile yerleşim yerlerinde asfaltlama seferberliği başlatan Bağlar Belediyesi, iki büyük caddeyi ve bir büyük mahalleyi asfaltlayarak  önemli bir aşama kat etti.

BAŞKAN BEYOĞLU, HATBOYU CADDESİNDE

Bağlar Belediye Başkanı Hüseyin Beyoğlu, Hatboyu Caddesi bölgesinde başlayan asfaltlama çalışmalarını yerinde inceleyerek gelinen son durum hakkında bilgi aldı.

Asfaltlama hizmetine büyük önem verdiklerini belirten Beyoğlu,”Yeni Tip Koronavirüs sürecinde ve mübarek Ramazan ayında çalışmalarımızı büyük bir şevkle devam ettiriyoruz.20 günde 10 bin ton sıcak asfaltlama hizmeti gerçekleştirdik. İlk günkü heyecan ve aşkla ile yola edeceğiz.Sayın cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın sıklıkla vurguladığı gibi aşkla koşan yorulmaz.Milletimize hizmet bizim için en güzel ödüldür ” dedi.

Bu haber 264 kez okundu.
Bağlar - 14:51 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.