-1° Hafif kar yağışlı
  • EURO
    Warning: number_format() expects parameter 1 to be double, string given in /home2/gazete/domains/diyarbakirgazete.com/public_html/wp-content/themes/wphaber/header.php on line 129
  • DOLAR
    Warning: number_format() expects parameter 1 to be double, string given in /home2/gazete/domains/diyarbakirgazete.com/public_html/wp-content/themes/wphaber/header.php on line 133

Bağlar Belediyesi “Gönül Seferberliği” çağrısına uyarak çalışmalarına başladı

Bağlar - 30 Mayıs 2020 16:03 A A

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın, Coronavirus salgını sürecindeki normalleşme adımları kapsamında yaptığı “Gönül Seferberliği” çağrısına ilk destek Diyarbakır Bağlar Belediye Başkanı Hüseyin Beyoğlu’ndan geldi.

Bağcılar Mahallesinde bulunan Göletli Parkında açık havada vatandaşlarla bir araya gelen Belediye Başkanı Beyoğlu, “Gönüller buluşması” adı altında Bağcılar Mahallesinde ikamet eden kadınlarla bir araya gelerek, sorunlarının çözümü için kendilerine yardımcı olacaklarını söyledi.

Beyoğlu, “Bağlar Mahallesinde, açık alanda bu hastalık süresi içinde sosyal mesafemizi koruyarak, tedbirleri de alarak halkımızla bir araya gelip sıkıntılarını, dertlerini dinleyip çözüm arayacağız. Bu konuda düzenli olarak 15 günde bir toplantımızı yapacağız.” dedi.

Bu etkinliğin amacının Bağlar ilçesini daha iyi bir konuma getirmek olduğunu belirten Beyoğlu, “İlk toplantımız kadınlar buluşması adı altında oldu. Bundan sonra gençler ve büyüklerimiz olacak. Biz buluşmalarımıza düzenli bir şekilde devam edeceğiz. Amacımız vatandaşlarımızdan alacağımız talimatları, emirleri ne ise onları tamamlayarak Bağlarımıza iyi bir belediyecilik yapmaktır. Bu konuda bizde Bağlar halkımıza iyi bir hizmette bulunmaya çalışıyoruz.” ifadelerini kullandı. 

Gerçekleşen buluşmanın ardından Beyoğlu, kadınlara gül dağıttı.

Bu haber 414 kez okundu.
Bağlar - 16:03 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.