Açık
  • EURO
    Warning: number_format() expects parameter 1 to be double, string given in /home2/gazete/domains/diyarbakirgazete.com/public_html/wp-content/themes/wphaber/header.php on line 129
  • DOLAR
    Warning: number_format() expects parameter 1 to be double, string given in /home2/gazete/domains/diyarbakirgazete.com/public_html/wp-content/themes/wphaber/header.php on line 133

Bağlar Belediyesi Karate Şampiyonasına Ev sahipliği yaptı

Bağlar - 10 Ekim 2021 17:21 A A

Bağlar Belediyesi, Amatör Spor Haftası Etkinlikleri kapsamında Diyarbakır’da düzenlenen bölge karate şampiyonasına tesislerini tahsis ederek şampiyonaya önemli bir destek sağladı.

AK Partili Bağlar Belediye Başkanı Hüseyin Beyoğlu, Belediyenin kapalı spor salonunda düzenlenen müsabakaları eşi Dürdane Beyoğlu ile birlikte izleyerek antrenör ve sporculara başarı dileğinde bulundu.

Gençliğin zararlı alışkanlıklardan kurtularak sporla buluşmasını amaçlayan her türlü çalışmayı değerli bulduklarını belirten Başkan Beyoğlu, bu organizasyona ev sahipliği yaparak tesis ve imkanları sporcuların hizmetine sunmaktan mutluluk duyduklarını söyledi.

PLAKET VE KUPA TAKDİMİ

Bir süre tribünde müsabakaları takip eden Başkan Beyoğlu’na organizasyona katkılarından dolayı Diyarbakır Gençlik Hizmetleri Ve Spor İl Müdürlüğü tarafından plaket takdim edildi.

Başkan Beyoğlu ve eşi Dürdane Beyoğlu, dereceye giren sporculara kupa ve madalyalarını takdim ederek salondan ayrıldı.

Bu haber 224 kez okundu.
Bağlar - 17:21 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.