Şiddetli yağmur
  • EURO
    Warning: number_format() expects parameter 1 to be double, string given in /home2/gazete/domains/diyarbakirgazete.com/public_html/wp-content/themes/wphaber/header.php on line 129
  • DOLAR
    Warning: number_format() expects parameter 1 to be double, string given in /home2/gazete/domains/diyarbakirgazete.com/public_html/wp-content/themes/wphaber/header.php on line 133

Bağlar Belediyesi, Tam donanımlı park yaptı

Bağlar - 9 Mayıs 2020 12:13 A A

Bağlar Belediyesi, Çevik Kuvvet Müdürlüğü alanı içerisinde tam donanımlı park yaparak, emniyet mensuplarının hizmetine sundu.

Diyarbakır merkez Bağlar İlçe Belediyesi’nden vatandaşların huzurlu ve güvenli bir ortamda yaşaması için görev yapan emniyet teşkilatına anlamlı destek.

Eski Diyarbakır Havalimanı’nın bulunduğu alanda hizmet veren Çevik Kuvvet Müdürlüğü binasının yer aldığı bölgede, dinlenme parkı ve oyun bölümleri inşa edilerek, emniyet mensupları ile ailelerinin hizmetine sunuldu. Türk Polis Teşkilatı’nın 175.yılı anısına Nisan ayında yapımına başlanan proje çerçevesinde ağaç dikip çim ekimini  gerçekleştiren Bağlar Belediyesi, tam donanımlı oyun parkını da monte ederek parkı hazır hale getirdi. Çevre düzenlemesi de yapılan parkın içinde yeşil alanlar oluşturuldu.

Şu ana kadar ilçenin bir çok yerinde ağaç dikme projesini hayata geçirip yeşil alanlar oluşturan, dinlenme parklarının bakım ve eksiklerini gideren Bağlar Belediyesi’nin, Çevik Kuvvet Müdürlüğü’ne kazandırdığı tam donanımlı park emniyet mensuplarını memnun etti.

“YEŞİL BİR BAĞLAR OLUŞTURMAK İÇİN ÇALIŞIYORUZ”

Bağlar Belediye Başkanı Hüseyin Beyoğlu, vatandaşların huzurlu ve güvenli bir yaşam sürmesi için fedakâr bir şekilde görev yapan emniyet mensuplarına bu hizmeti kazandırmaktan dolayı mutlu olduklarını söyledi.

Yeşil bir Bağlar oluşturmak için farklı projeleri hayata geçirdiklerini belirten Beyoğlu, ”Bugüne kadar kentimizin birçok yerinde yeşil alanlar oluşturarak vatandaşlarımızın hizmetine sunduk. Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın çok önemsediği millet bahçesi projemiz var. Ayrıca ilçemizin birçok yerinde ağaç dikiyoruz, yeşil alanlar oluşturuyoruz. Ülkemizin bekası, vatandaşlarımızın huzuru ve asayişi için özverili şekilde çalışan emniyet teşkilatımıza bu güzel parkı kazandırdık. Emniyet mensuplarımız için hayırlı ve uğurlu olsun diyoruz. Yeşil alanlar oluşturma hizmetlerimiz devam edecek. İlçemiz, farkındalık yaratan yeşil alan çalışmalarıyla her geçen gün biraz daha Diyarbakır’ımızın oksijen deposu haline geliyor.  Bağlarımızı tarihteki misyonuna kavuşturmak istiyoruz” diye konuştu.

Bu haber 537 kez okundu.
Bağlar - 12:13 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.